Szklarska Poręba i okolice Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Jedzenie, czystość, personel.”

• „Wszystko było ok.dzieci ,mąż zadowoleni a i dla mnie spa było:) ”

• Za Siódmą Górą Ocena: 10,0

„Magiczne miejsce, wykreowane przez przesympatycznych, zawsze uśmiechniętych właścicieli. Apartamenty mają bardzo wysoki standart, jest nawet bidet. Łóżko super wygodne. Śniadania przepyszne i bardzo obfite. Ekspres do kawy zawsze dostępny. Położenie idealne do wycieczek górskich i krajoznawczych. Psy mile widziane, teren jest ogrodzony, a za bramą nieskończone możliwości spaceru. Byłam w wielu miejscach, to przerasta wszystkie inne. Cowieczorne ogniska, klimatyczna muzyka przy śniadaniu. Hamaki, huśtawka z widokiem na zamek Chojnik. ”

• „Świetne miejsce dla rodzin z dziećmi. Wiele atrakcji. Czysto dobre śniadania. ”

• Hotel Chojnik Ocena: 7,9

„wygodne łóżko i przestrzennie”

• Hotel Pod Szrenicą Ocena: 7,1

„Lokalizacja hotelu i wygodny pokój z balkonem”

• Hotel Agat Ocena: 9,2

„Pokój urządzony w klimacie górskim. Drewniane meble. Bardzo wygodne łóżka. Fajnie, że jest lodówka w pokoju. Woda gorąca o każdej porze. Śniadania smaczne i urozmaicone. Sauna dostępna po wcześniejszym zgłoszeniu na wyłączność. Podobało mi się również, że mieliśmy nielimitowany dostęp do strefy spa w Hotelu Kryształ. Klimatyczne miejsce.”

• Hotel Dobry Klimat Ocena: 10,0

„śniadanie pyszne duży wybór świeże”

• „Piękny, przestronny apartament, jego wyposażenie, czystość w całym obiekcie, wygodne, szerokie łóżka, duży wybór potraw na śniadanie, bardzo miła, życzliwa obsługa. ,,”

• Willa Magnat Ocena: 9,2

„Śniadanie ok, brakuje mocnej herbaty i kawy z ekspresu.”

20 Najlepszych Hoteli w regionie Szklarska Poręba i okolice