Szklarska Poręba i okolice Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Ośrodek GAWRA Ocena: 10,0

„Obsługa bardzo dobra. Śniadanko pyszne,widoki z tarasu przecudne.Polecamy”

• Za Siódmą Górą Ocena: 10,0

„Magiczne miejsce, wykreowane przez przesympatycznych, zawsze uśmiechniętych właścicieli. Apartamenty mają bardzo wysoki standart, jest nawet bidet. Łóżko super wygodne. Śniadania przepyszne i bardzo obfite. Ekspres do kawy zawsze dostępny. Położenie idealne do wycieczek górskich i krajoznawczych. Psy mile widziane, teren jest ogrodzony, a za bramą nieskończone możliwości spaceru. Byłam w wielu miejscach, to przerasta wszystkie inne. Cowieczorne ogniska, klimatyczna muzyka przy śniadaniu. Hamaki, huśtawka z widokiem na zamek Chojnik. ”

• „Pokój czysty i przestronny z ładnym widokiem , wygodne i duże łóżka, łazienka czysta i dobrze urządzona. Pan Recepcjonista miły i pomocny . Darmowy parking. Obfite śniadania. Bezpłatna całodobowa możliwość korzystania z ciepłych napoi. ”

• „Czysto wygodnie, miła obsługa, znakomite śniadanie”

• „Bardzo dobra kolacja. Duże przestronne pokoje.”

• Blue Mountain Resort Ocena: 10,0

„Piękny nowoczesny hotel, miła obsługa, pokoje czyste i przestrzenne, Bogata strefa SPA (sauny, grota solna, jakuzzi) i duży ciepły basen zapewniają wspaniały relaks po górskich wędrówkach. Gorąco polecam Hotel Blue Mountain Resort, na pewno tam jeszcze wrócimy ;)”

• Hotel Chojnik Ocena: 8,5

„Dobre śniadanie. Wygodnie.”

• Hotel Agat Ocena: 9,2

„Szczerze polecam. Hotel spełnił nasze oczekiwania w 100%. Obiekt czysty, personel miły, a śniadania to po prostu bajka :) Na pewno jeszcze do Was zawitamy.”

• „Ładny , czysty obiekt. ładne widoki z okna. Smaczne śniadania.”

• „Doskonałe śniadanie, cisza i spokój.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Szklarska Poręba i okolice

na podstawie 10 074 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com