Tara Mountain Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Pokój w dobrym standardzie, czysto, cicho i przyjemnie. Udanej w miarę nowy, w dobrym standardzie. Personel miły ale problem z angielskim...”

• „Gospodarze bardzo mili. Motory zaparkowane pod domem i bezpieczne. Widoki za oknem na góry i rzekę.”

• Apartmani Beslic Ocena: 10,0

„Wygodny, nowoczesny i czysty apartament. Właściciele bardzo mili i pomocni. Atmosfera rodzinna i przyjazna. Dobre miejsce by odpocząć oraz jako miejsce wypadowe do zwiedzania serbskich gór. Bardzo polecam to miejsce!”

• Brvnare Mrkic Ocena: 10,0

„Przemiła, pomocna Właścicielka. Dom bardzo ciekawie urządzony , przestrzeń wypełniona wspomnieniami i zainteresowaniami Pani Brvenare, nie bez powodu nazwa przez nasze dzieci "Panią Lawendą" Blisko do Mokrej Góry, Wiszegradu i PN Tara. Piękne góry i trasy do spacerowania.”

• Lodge Nagramak Ocena: 9,6

„- lokalizacja na wysokości 1300 m n.p.m. w Parku Tara, piękne góry dookoła - w domku dwie sypialnie + pokój z aneksem kuchennym - domek dobrze wyposażony, m.in. w kuchenkę, lodówkę, kominek, wygodny narożnik, w łazience kosmetyki - pomocny właściciel (dokładnie syn właściciela)”

• Mecavnik Resort Ocena: 8,8

„Obiekt wyjątkowy, posiadający swój niepowtarzalny styl. Przepięknie zaprojektowany i położony. Trzeba w nim pobyć trochę dłużej gdyż powoli odkrywa przed nami swoje tajemnice. Całość pozytywnie zakręcona tak jak filmy właściciela...!!!! Polecam obejrzeć w pokoju Arizona Dream...!!! Piękny tak jak hotel...!!!”

• Konačište Osmica Ocena: 8,8

„dobra lokalizacja na stacji kolejki Sargańska Osmica”

• Neva Apartments Ocena: 10,0

„Piękny stylowy domek z cudownym widokiem na góry, dobrze wyposażony. Miejsce wyjątkowe, niedaleko Drevgradu Emira Kusturicy, dosłownie obok, gdzie w klimatycznej restauracji można zjeść dobrze i w przystępnej cenie. Blisko do szargańskiej ósemki, polecam przejażdżkę. Miejsce wyjątkowe z klimatem, właścicielka bardzo miła. Basen świetny, parking. Mam nadzieję że wrócimy.”

• Konačište Osmica Ocena: 9,2

„Lokalizacja na samej stacji kolejowej, klimatyczne miejsce, starodawne pokoje, łóżka wygodne, w łazienkach czysto, malutki tarasik, aby posiedzieć i popatrzeć na góry. Świetna restauracja, a w niej nie samowity kelner z powołaniem”

• Konačište Osmica Ocena: 9,6

„super miejsce, bardzo klimatyczne,bardzo ładne widoki z okna,blisko wioski Kusturicy, no i początek trasy kolejki szargańskiej”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Tara Mountain

na podstawie 2 771 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com