Tayside Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „póki lokalizacja czystość ”

• The Red Brolly Inn Ocena: 6,2

„Mila obsluga”

• „Piękna lokalizacja, nad samym brzegiem jeziora”

• Malmaison Dundee Ocena: 8,3

„Przytulny hotel. Miła obsługa i atmosfera.”

• Fonab Castle Hotel Ocena: 10,0

„Świetna lokalizacja, wspaniale zorganizowana obsługa, pyszne śniadania, restauracja - najlepsza w tym rejonie Szkocji, polecam gorąco.”

• New County Hotel Ocena: 10,0

„Przemiła i bardzo pomocna obsługa. Przestrzenny pokój z wygodnymi łóżkami. Duża łazienka z prysznicem rozsądnych rozmiarów. Okno zarówno w łazience jak i pokoju sypialnym. Stoliczek z krzesłem i czajnikiem zapewnił wygodne miejsce do pracy przy laptopie. Darmowe wi-fi było szybkie i podołało najważniejszym zadaniom.”

• „Cisza, spokój, pustka, piękne rozgwieżdżone niebo.”

• Ben Lawers Hotel Ocena: 9,2

„Śniadanie bardzo smaczne i urozmaicone, kolacja wspaniała! Najlepsze "fish and chips" jakie jadłam w Szkocji. Okolica przecudna!! Pokoik malutki, ale czysty, bardzo wygodne łóżko! Gorąco polecam!!”

• Sleeperz Hotel Dundee Ocena: 10,0

„Duży, przestronny pokój, mój - na ostatnim piętrze - z pięknym widokiem na "Discovery"! Cicho,czysto, przemiły, uczynny personel. Kącik kawowy , wygodne łóżka.Wszędzie blisko.”

• Royal Dunkeld Hotel Ocena: 7,9

„Mieszkaliśmy w aneksie, co bardzo nam odpowiadało ze względu na łatwy dostęp do pokoju. Hotel jest położony w samym centrum Dunkeld - wszędzie było blisko. Nie ma problemów z parkowaniem - nasz samochód stał tuż pod naszym oknem. Personel hotelowy był bardzo miły i pomocny, śniadanie super i z doskonałą bardzo sprawną obsługą - żadnego czekania.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Tayside

na podstawie 6 397 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com