Region Tbilisi Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Super lokalizacja, miła obsługa ”

• „Wszystko zgodnie z opisem. Godny polecenia. Super miejsce na zwiedzanie Tbilisi. Blisko metra, piechotą można zwiedzać najważniejsze zabytki. Personel bardzo pomocny, komunikatywni. Pomogą zorganizować wycieczki po okolicy (pozdrowienia dla Grigori:).”

• Budget Hostel Zodiac Ocena: 10,0

„Z czystym sercem można polecić:)”

• Tbilisi Yard Hostel Ocena: 8,3

„Przyjemny hostel, duże pokoje. Skromny, ale i bardzo tani. Wspólna kuchnia i ogólnodostępne wifi. ”

• 7 Baits Hotel Ocena: 9,6

„Bardzo smaczne śniadanie Polecam bardzo (!) hotel znajdujący się obok RK City Hotel, w którym z racji awarii kanalizacji w 7 Baits spędziliśmy noc.”

• „Bardzo czysty i ładny pokój dwuosobowy. Cały obiekt robi super wrażenie estetyczne. Personel bardzo miły i pomocny, również oferuje transfer na lotnisko w dobrej cenie (25 GEL). Hotel położony jest w pobliżu stacji metra Marjanishvili - lokalizację tę polecam wszystkim, którzy chcą odetchnąć od turystycznego Old Tbilisi i alei Rustaweliego.”

• Elia Palace Hotel Ocena: 10,0

„super miejsce”

• hostel house + Ocena: 10,0

„Świetna lokalizacja, czysto, wygodne łóżka i miła atmosfera. Polecam!”

• Hotel Sherlock Ocena: 9,5

„Miejsce rewelacyjne. Malutki hotelik. Uliczka bardzo przyzwoita. Dwa noclegi za 100 GEL to świetny stosunek jakości do ceny. Za 200 już ocena byłaby nie tak optymistyczna.”

• Tbilisi 18 Hotel Ocena: 10,0

„Świetny hotelik w samym centrum miasta.... do Placu Wolności 5 min piechotą. Hotelik nie jest Hiltonem, ale jest w nim wszystko co trzeba za niewielkie pieniądze. Bardzo mili młodzi ludzie na mini-recepcji. Pomocni i uśmiechnięci. W pobliżu dwa sklepy spożywcze.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Region Tbilisi

na podstawie 45 313 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com