Tel Aviv District Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Dobra lokalizacja, czysto w pokojach. Dodatkowo jesli ktoś potrzebuje to jest możliwość wypożyczenia 2 hulajnóg na miejscu. Ogólnie miejsce polecam.”

• Sky Hostel Ocena: 7,1

„Obsługa super, podobnie lokalizacja-bardzo blisko morza, dobre połączenie z dworcem”

• „Na pewno blisko morza. Personel uprzejmy. ”

• Old Jaffa Hostel Ocena: 7,9

„Klimat jest super. Ale osoby o wysublimowanym smaku powinny wybrać droższą opcję:) Np. trzeba po sobie pozmywać naczynia po śniadaniu:) Taka trochę komuna.”

• „Super lokalizacja bezpośrednio przy pięknej plaży i innych atrakcjach. Pyszne śniadania.”

• „Jedno z najlepszych śniadań hotelowych jakie miałem okazje jeść, w bardzo fajnym bistro hotelowym, które wieczorami jest modną knajpą z zapełnionymi rezerwacjami na stoliki. Świetny wystrój hotelu i pokoi. Przepiękny taras na dachu z prysznicem. Możliwość wypożyczenia rowerów. Miły personel. Dobra lokalizacja. Drink powitalny. Niespodziewany upgrade pokoju, za co serdecznie dziękuję.”

• „Lokalizacja hotelu i dobre jedzenie”

• „Lokalizacja w centrum, hotel jest wysoki dzięki czemu zapewnia ładny widok z okna na okolicę i wybrzeże. Bardzo dobre śniadania i posiłki, duży wybór i super potrawy ! Bardzo polecam kuchnię !”

• „Hotel jest położony w Starej Jafie, tuż przy pchlim targu. Zarówno architektura budynku, jak i wnętrza hotelu pasują do dzielnicy i pozwalają czuć klimat tego niezwykłego miejsca. Na szczególne wyróżnienie zasługują uprzejma i pomocna obsługa, oraz śniadania - różnorodne, świeże, pyszne, i popołudniowe przekąski. Niewątpliwą zaletą jest możliwość wypożyczenia roweru oraz ręczników plażowych.”

• Momo's Hostel Ocena: 6,2

„Bardzo blisko przede wszystkim plaży, a także przystanków autobusowych i sklepów spożywczych. Super miła i pomocna obsługa (dziękujmy Leonid). Dobre wi-fi w naszym pokoju.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Tel Aviv District