Tel Aviv District Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Dobra lokalizacja, czysto w pokojach. Dodatkowo jesli ktoś potrzebuje to jest możliwość wypożyczenia 2 hulajnóg na miejscu. Ogólnie miejsce polecam.”

• „Na pewno blisko morza. Personel uprzejmy. ”

• „Mały boutique hotel, przy sderot Rothschild. Wszędzie blisko. Smaczne pokoiki, słodziakowato zaprojektowane. Uśmiechnięta, pomocna obsługa. Dobra śniadania, dopieszczone delikatną muzyką acid jazz. Warte powtórzenia i polecenia”

• „Ujmujący personel. Pomocni i bardzo uprzejmi ludzie. Bar otwarty całą dobę. Hotel na jedną dwie noce. Blisko do portu i na starówkę. Bardzo dobre śniadania. Wypiliśmy butelkę Izraelskiego wina, zjedliśmy świeże figi i daktyle - zaskoczyła mnie informacja, że jest to gratis. Z czymś podobnym się nie spotkałem.”

• Old Jaffa Hostel Ocena: 7,9

„Klimat jest super. Ale osoby o wysublimowanym smaku powinny wybrać droższą opcję:) Np. trzeba po sobie pozmywać naczynia po śniadaniu:) Taka trochę komuna.”

• „Super lokalizacja bezpośrednio przy pięknej plaży i innych atrakcjach. Pyszne śniadania.”

• „Jedno z najlepszych śniadań hotelowych jakie miałem okazje jeść, w bardzo fajnym bistro hotelowym, które wieczorami jest modną knajpą z zapełnionymi rezerwacjami na stoliki. Świetny wystrój hotelu i pokoi. Przepiękny taras na dachu z prysznicem. Możliwość wypożyczenia rowerów. Miły personel. Dobra lokalizacja. Drink powitalny. Niespodziewany upgrade pokoju, za co serdecznie dziękuję.”

• „Lokalizacja hotelu i dobre jedzenie”

• „Lokalizacja w centrum, hotel jest wysoki dzięki czemu zapewnia ładny widok z okna na okolicę i wybrzeże. Bardzo dobre śniadania i posiłki, duży wybór i super potrawy ! Bardzo polecam kuchnię !”

• „Hotel jest położony w Starej Jafie, tuż przy pchlim targu. Zarówno architektura budynku, jak i wnętrza hotelu pasują do dzielnicy i pozwalają czuć klimat tego niezwykłego miejsca. Na szczególne wyróżnienie zasługują uprzejma i pomocna obsługa, oraz śniadania - różnorodne, świeże, pyszne, i popołudniowe przekąski. Niewątpliwą zaletą jest możliwość wypożyczenia roweru oraz ręczników plażowych.”

9 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Tel Aviv District

na podstawie 1 337 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com