Telšiai county Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Astrum Palace Ocena: 9,2

„Stylistyka i restauracja”

• Hotel Sinchronas Ocena: 9,6

„Czystość i wystrój. Darmowy parking na tyłach budynku. Personel.”

• Hotel Synet Ocena: 8,8

„Personel”

• Hotel Porto Ocena: 7,5

„Śniadanie bardzo smaczne, śliczna restauracja, gdzie można zjeść wewnątrz, patio lub w ogrodzie patrząc na wodospad oraz bawiące się dzieci na placu zabaw. Bliskość stacji, gdy coś zabraknie można szybko skoczyć i kupić. Bezpieczny parking. Sauna i jacuzzi oraz kręgle! Pokój spełniający bardzo dobre standardy polskie, nic nie brakuje. Dla dzieci łóżko piętrowe - były zachwycone. 50km do Kłajpede lub do Palangi, a kilkanaście do Żmudzkiego Parku Narodowego.”

• „Znakomita lokalizacja tuż obok Parku Narodowego i blisko jeziora. Dobrze wyposażone i wygodnie urządzone domki, piękna i spokojna okolica, smaczne śniadanie, możliwość wypożyczenia rowerów. Bardzo sympatyczni, życzliwi i uczynni gospodarze, służący radą i pomocą. Zatrzymaliśmy się tam tylko na jedną dobę, ale to takie miejsce, w którym chciałoby się pozostać na dłużej.”

• Jūrvingė Ocena: 9,6

„Bardzo fajne miejsce. Pokoje duże i przestronne, świetnie zorganizowane miejsce na łóżko dla dziecka dające rodzicom trochę prywatności. Zdecydowanie polecam. Stół z kawą, herbatą, woda i lodówka do dyspozycji bez ograniczeń. Duży plus”

• Hotel Plinkšių Ocena: 8,3

„- dość stary obiekt ale w porządku”

• GRAŽINOS SODYBA Ocena: 10,0

„Idealne miejsce na wypoczynek z Rodziną (i psem). Spokojna, zielona i dobrze zagospodarowana okolica. Cudowna Gospodyni oraz możliwość pokosztowania domowej litewskiej kuchni. Polecam!”

5 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Telšiai county

na podstawie 651 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com