Teneryfa Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo mi się podobało pod względem czystości i jedzenia oraz miejsca na wypoczynek. Polecam ”

• Wanderlust Hostel Ocena: 10,0

„Fajne miejsce, dużo przestrzeni, wielki taras, kuchnia, dwie łazienki, jest nawet siłownia, można się czuć jak w domu. ”

• Allegro Isora Ocena: 9,6

„To był najlepszy hotel w jakim byliśmy. Jedzonko pyszne, różnorodne. Co wieczór inny rodzaj kuchni wiodącej. Ogromny wybór owoców, ciast, deserów. Ponadto świetne zajęcia w ciągu dnia zarówno dla dzieci jak i dorosłych oraz animacje wieczorne, codziennie inne show. Obsługa miła i pomocna. Świetny wybór!”

• Sol Tenerife Ocena: 9,2

„Super jedzenie!! Pyszne. Rewelacja.”

• Las Vigas Ocena: 10,0

„Jesteśmy zachwyceni pobytem w tak klimatycznym miejscu. Gospodarz bardzo serdeczny. Cały dom do naszej dyspozycji wraz z terenem wokół posesji. Doskonałe wyposażenie, czysto i przytulnie. Już poleciliśmy to miejsce znajomym. ;-)”

• Casa Jacinta Ocena: 10,0

„Bardzo klimatyczne miejsce, Gospodyni i sąsiedzi bardzo sympatyczni. Pozdrawiamy Rudolfa !!! :-). Teren wokół posesji, jak i samo mieszkanie wspaniale urządzone, ze wszystkimi udogodnieniami i zaopatrzeniem (!!!). Po prostu - wymarzone miejsce na odpoczynek. Polecamy :-)”

• Hotel Don Cándido Ocena: 9,6

„Dostaliśmy lepszy pokój (z aneksem kuchennym, lodówką i tarasem) w tej samej cenie. Nie wiem czy w tej chwili hotel oferuje te same ceny ale my mieliśmy bardzo przystępną cenę. Personel miły i pomocny.”

• „Czysto, cicho, świetne położenie. Pomocny personel. W restauracji potrafili nawet zmodyfikować menu pod specyficzny gust.”

• B&B La Laguna Ocena: 9,2

„Mały hostel praktycznie w centrum starego miasta. Obsługa rewelacyjna. Bez problemu moża się porozumieć w języku angielskim. Obsługa przekazała również najważniejsze informacje o starym mieście (gdzie zjeść, co zobaczyć, itp.). Polecam :)”

• Hotel Maga Ocena: 10,0

„Podejście personelu do klienta (sam początek na duży plus), obsługa i kelnerzy byli naprawdę wspaniali i mili, dbałość o czystość, niewielki przytulny hotel, lokalizacja bardzo dobra, bardzo blisko bezpłatny parking, kolacje bardzo smaczne i obfite. Jeśli ktoś bardzo chce, to zawsze znajdzie coś negatywnego, ale dla nas na najważniejszy był bardzo sympatyczny personel i miła atmosfera w hotelu, dziękujemy i polecamy :)”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Teneryfa

na podstawie 13 303 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com