South Tenerife Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo mi się podobało pod względem czystości i jedzenia oraz miejsca na wypoczynek. Polecam ”

• „Obiekt naprawde przyjazny, Super wyzywienie i kocham all inclusive”

• „Po raz drugi w tym hotelu i znów się nie zawiodłam, wszystko super”

• „basen, ogród, przestronność, wielkość obiektu, komfort”

• „Super bungalow z łazienką i wygodnym łóżkiem. Plaża obok - cudna i bardzo blisko. Samoloty lądujące w ogóle nie przeszkadzają. Personel bardzo pomocny.”

• HOVIMA Santa María Ocena: 7,9

„Super jedzenie dobra lokalizacja mily personal I obsluga kuchni symoatyczni animatorzy”

• Allegro Isora Ocena: 9,6

„To był najlepszy hotel w jakim byliśmy. Jedzonko pyszne, różnorodne. Co wieczór inny rodzaj kuchni wiodącej. Ogromny wybór owoców, ciast, deserów. Ponadto świetne zajęcia w ciągu dnia zarówno dla dzieci jak i dorosłych oraz animacje wieczorne, codziennie inne show. Obsługa miła i pomocna. Świetny wybór!”

• Sol Tenerife Ocena: 9,2

„Super jedzenie!! Pyszne. Rewelacja.”

• Las Vigas Ocena: 10,0

„Jesteśmy zachwyceni pobytem w tak klimatycznym miejscu. Gospodarz bardzo serdeczny. Cały dom do naszej dyspozycji wraz z terenem wokół posesji. Doskonałe wyposażenie, czysto i przytulnie. Już poleciliśmy to miejsce znajomym. ;-)”

• Casa Jacinta Ocena: 10,0

„Bardzo klimatyczne miejsce, Gospodyni i sąsiedzi bardzo sympatyczni. Pozdrawiamy Rudolfa !!! :-). Teren wokół posesji, jak i samo mieszkanie wspaniale urządzone, ze wszystkimi udogodnieniami i zaopatrzeniem (!!!). Po prostu - wymarzone miejsce na odpoczynek. Polecamy :-)”

30 Najlepszych Hoteli w regionie South Tenerife