2. Austria – opinie o hotelach
  3. Austria – opinie o hotelach
Tennengau Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Gästehaus Sunkler Ocena: 10

„Bardzo czysto i schludnie. Parking przy obiekcie po za sezonem wystarczał dla wszystkich. Niedaleko do centrum miejscowości czy na stacje z drugiej strony. Suszarka do włosów i ręczniki na miejscu.”

• „Czystość, lokalizacja, ładne i zadbane pokoje. Serdecznie polecam!!”

• „W dniu 14.10.2023 roku o godzinie 19.30 zadzwoniłem z autostrady w Austrii do obiektu w celu poinformowania obsługi , że spóźnię się około godziny i dotrę na miejsce najpóźniej do godz. 21.30. Opóźnienie wynikało z powodu dużych utrudnień (wypadki) na autostradzie włoskiej i austriackiej. Poprosiłem Panią z obsługi , żeby zostawiła mi klucz. Pani z obsługi po kilku moich prośbach , powiedziała , że nie będzie czekać i jak nie przyjadę na czas maksymalnie do 20.30 to będę spał w samochodzie. Pierwszy raz w mojej historii różnych podróży spotkałem się z tak niemiłą obsługą. Noc spędziliśmy z żoną w samochodzie z powodu trudności w znalezieniu innego noclegu. Domagam się zwrotu kosztów noclegu i przeprosin ze strony kierownictwa obiektu. Z poważaniem Krzysztof Dębski”

• „Wyśmienite śniadanie, można spróbować lokalnych serów i wędlin, urozmaicone. W hotelu winda co przy 4 piętrach bardzo pomaga. Na dole restauracja z dobrym piwem.”

• „Fajna okolica. Widoki przepiękne.”

• „Bardzo dobry i pomocny personel. Miła obsługa.”

• „Bardzo dobra lokalizacja, darmowy parking pod hotelem, piękna okolica, bardzo miły i pomocny personel”

• Haus Magdalena Ocena: 10

„Śniadanie rewelacyjne, pięknie podane.”

• „Stary zabytkowy obiekt, mili gospodarze, dobra kuchnia w restauracji”

• „Położenie w samym centrum miasteczka, dobre śniadanie, darmowy parking przy samym hotelu!”

15 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie Tennengau

na podstawie 8 892 Opinii o Obiektach B&B i Zajazdach na Booking.com