Tennengau Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Piekne widoki, cudowny klimat! Serdecznie polecam!”

• Hotel Kronenhirsch Ocena: 8,8

„Panowie prowadzący hotel mili i uprzejmi, lokalizacja hotelu super, śniadania dobre. Pokój czysty. Polecam”

• „Cisza , spokój i mili gospodarze z którymi można było porozmawiać w ludzkim języku ...”

• „Cudne miejsce,czyściutkie pokoje i łazienki .Obsluga bardzo miła ,mówi bardzo dobrze po Polsku.Sniadania -„na bogato”👍👍 ”

• Stallerhof Ocena: 7,5

„Przepiękne widoki i zachód słońca , który można podziwiać z tarasu.bardzo mili właściciele i personel”

• Alpenhof Annaberg Ocena: 10,0

„Bardzo czyste pokoje, bardzo dobre śniadanie, miła rodzinna atmosfera. ”

• „Obiekt bardzo fajnie usytuowany, z widokiem na góry. Personel bardzo pomocny, smaczne śniadania oferowane w formie bufetu. Nie ma możliwości sporządzenia posiłku czy też ugotowania np. herbaty w pokoju. Brak balkonu ale na jeden nocleg ten pokój w zupełności nam wystarczył.”

• Hotel Adler Ocena: 8,3

„Bardzo dobry Gasthaus z rewelacyjną restauracją, pysznymi śniadaniami oraz miłą obsługą. Piękne miasteczko, bardzo dobra baza wypadowa do Salzburga i na inne atrakcje w tej części Austrii. Polecam z czystym sumieniem.”

• „Wygodny materac. Czysty pokój i łazienka.”

• „Świetnie położenie, tylko problemem w nocy są hałasujące pociągi. Poza tym obiekt super - na dole bezpłatny parking, mega czyste pokoje, bardzo wygodne łóżko, świetna łazienka. Polecam bardzo.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Tennengau

na podstawie 3 606 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com