2. Niemcy – opinie o hotelach
  3. Niemcy – opinie o hotelach
Teutoburg Forest Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Przestrzeń, wyposażenie, łazienka, częstość, miła gospodyni”

• „Bardzo gustownie urządzony, wygodny i czysty apartament. Dodatkowe udogodnienie to miejsce postojowe w podziemnym garażu. Miły i uczynny wlaściciel.”

• „Czysto,przyjemnie w środku,z lewe strony budynku , jakieś 100 metrów dalej jest duży parking , nawet dużego busa udało się zaparkować, cicha spokojna okolica”

• KobyApartment LUX Ocena: 10

„Duży apartament.”

• „Wszystko, czystość, lokalizacja i przede wszystkim obsługa. Dbanie o kliena”

• „Apartament duży, posiada ogródek i zadaszony taras.”

• Entspannung Pur Ocena: 5

„Chociaż nie korzystaliśmy ,sauna i wanna z hydromasażem ,netflix, darmowy parking,ładny ogród,przestronny apartament”

• „Bardzo ładne mieszkanie , przestrzenne ,schludne , czyste z pełnym wyposażeniem.Okolica spokojna a właściciele przyjaźnie nastawieni polecam serdecznie.”

• „Poprosiliśmy o wcześniejsze zakwaterowanie się w apartamencie, Właściciel się zgodził, ułatwiło nam to realizacje pozniejszych planów.”

• „Bardzo polecam pobyt w tym miejscu. Wszystko super Czystość , okolica , poprostu rewelacja.”