Tasos Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Pokój w miarę czysty. Cały hotel jednak zdecydowanie potrzebuje remontu. Korzystaliśmy 1 dobę w pokoju 4 osobowym. Ręczniki dostępne w pokoju. Hotel wielopoziomowy, dość znaczne różnice wzniesień pomiędzy pokojami. Jednakże pracownicy kompleksu wożą meleksami na wyższe poziomy hotelu na żądanie. Przy dłuższym pobycie może to być męczące. Śniadanie bardzo bardzo skromne(mały wybór). Ogólna ocena wg mnie 6 na 10. ”

• Makryammos Bungalows Ocena: 10,0

„Plaża,położenie, apartamenty... wszystko”

• Elektra Hotel Ocena: 10,0

„Pokoje czysciutkie klimatyzowane, miła obsluga. Basen, i morze w zasiegu reki. Polecam wszystkim tym ktorzy chcą odpoczac w ciszy bez ogromnej ilosci turystów. Ja i moja rodzina napewno tu wrócimy. ”

• Sun Helios Garden Ocena: 9,6

„Super personel wspaniałe dziewczyny. Bardzo bardzo pracowite. Czystość w pokoju i na zewnątrz. Wspaniały zapach pomieszczeń. Codziennie świeża pościel i cudowne miękkie ręczniki. Super ułożone. Personel zasługuje na wyróżnienie i premię od szefa. Pozdrawiam je z Polski.”

• „Śniadanie niesmaczne.”

• Hotel Holidays Ocena: 8,3

„Bardzo miła rodzina, prowadząca hotel!”

• Studios Filippina Ocena: 10,0

„Klimat !”

• „Pokój w domu z dwiema sypialniami i łazienką. Kuchnia, czajnik, lodówka, naczynia. Klucze czekały w drzwiach. Na drzewie przy ulicy czekała już kartka z naszym nazwiskiem. Gospodarza nie udało się poznać. Za tą cenę to była bardzo dobra transakcja.”

• „Pokój z widokiem na morze - rewelacja, ale są one nieliczne. Blisko urokliwe greckie miasteczko - z kafejkami i restauracjami.”

• Studios Elena Ocena: 3,8

„Wyłącznie lokalizacja bardzo blisko ładnej kameralnej plaży i 5 min pieszo do centrum miasteczka.”

9 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Tasos

na podstawie 1 646 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com