3. Tesalia – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Tesalia Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Przepiękny widok z balkonu, świetna lokalizacja w sam raz na piesze wędrówki oraz wyjście wieczorem na kolację. Bardzo miła właścicielka i smaczne śniadanie.”

• Kostis Hause Ocena: 7

„Specyficzna miejscówka ale z klimatem. Duże pomieszczenia, ciepła woda , widoki z balkonu i bardzo dobrze zlokalizowana.”

• „Piękne położenie obiektu, przy samych skałach, lekko na uboczu, ale wciąż w odległości spaceru od centrum miejscowości. Parking przed budynkiem. Dobry pomysł z podzieleniem mieszkania na pokoje do wynajęcia, dzięki temu w ramach rezerwacji pokoju otrzymujemy również spory salon z kuchnią i dużą lodówką, który współdzielimy z drugim pokojem. Rezerwacji dokonywaliśmy last minute, z bardzo promocyjną ceną i w tej cenie ten nocleg to po prostu niesamowita okazja. Widok z balkonu rewelacyjny (zdjęcie załączam do tej opinii). Nie było również żadnych problemów z dostawieniem łóżeczka dziecięcego, pomimo że nawet nie było wspomniane w ofercie booking.com.”

• „Lokalizacja super, choć GPS MAPS pokazuje w innym miejscu. Samochód lepiej zostawić pod kościołem, bo i tak miejsce parkingowe jest poza posesją, a podjazd pod górę to ekstremalne przeżycie. W pokoju wszystko czego trzeba, nawet szczoteczki jednorazowe... Szczególnie polecam pokoje z balkonem! Po wyjściu z obiektu, warto iść na spacer w górę :-) do"kapliczek"”

• „Dobra lokalizacja. Małe sympatyczne miasteczko z dużą ilością działających restauracji, chociaż byliśmy w kwietniu. Z balkonu wspaniały widok na góry z klasztorami.”

• „Przytulny pokoik, duży balkon, lodówka w pokoju, blisko do szlaku dookoła Meteorów”

• Chrysorama Rooms Ocena: 10

„Cudowne miejsce!!!”

• panos hause Ocena: 9

„W porównaniu do meteora house cozy Living (skąd musieliśmy uciekać, przez brud) jest nieporównywalnie lepiej, czyściej, miłej, właściciel dba o klienta. Bardzo fajnie. Mogę polecić”

• San Giorgio Villa Ocena: 10

„Doskonałą lokalizacja, przemiła obsługa, przestronny pokój z balkonem,”

• „Obsługa, lokalizacja, poczestunek”