Turyngia Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Polecam. Super nocleg dla rodzin. Basen siłownia w cenie. Parking duży. Śniadania smaczne. Recepcja 24h. Na weekendy dyskoteki w hotelu w dobry stylu. ”

• Walkmühle Ocena: 9,6

„Miejsce jest super dla tych co lubią ciszę i spokój. W pobliżu wiele możliwości do spacerowania. Personel bardzo miły i przyjazny. ”

• „Śniadanie było niezwykle smaczne. Sala śniadaniowa ogromna z bardzo wysokim sufitem co dodatkowo robiła ogromne wrażenie. Bardzo dobra kawa i bardzo smaczne bułeczki z których można było robić przepyszne kanapki. Przemiła obsługa.”

• Hotel Logotel Ocena: 10,0

„Polecam w podrózy służbowej. Czyste i przestronne pokoje i łazienki, duży darmowy parking, dobre śniadanie, miła obsługa.”

• „Uprzejma obsługa, bardzo przyjazne miejsce, darmowe wi-fi. Dokładnie tego oczekiwałem. Zarówno kolacja jak i śniadanie było pyszne. Można było poczuć miłą niemiecką gościnność!”

• Maxx Hotel Jena Ocena: 9,2

„Recepcja czynna 24h. Szybkie zakwaterowanie i wykwaterowanie; bez zbędnych formalności i tysiąca kserokopii dokumentów.”

• „duzy wybor produktow czy na slodko lub wedlin swieze pieczywo smaczna kawa”

• „Bardzo dobre i obfite śniadanie”

• Akademiehotel Jena Ocena: 10,0

„Dobre położenie, bezpłatny parking i bezpłatne przejazdy komunikacją miejską, pyszne śniadanie, czysty pokój i łazienka. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny.”

• B&B Hotel Weimar Ocena: 10,0

„Łazienka i łóżko”