Tivat Riviera Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Apartmani Leut Ocena: 10,0

„Widok z tarasu na morze jak z bajki. Czysto i schludnie. Bardzo mili właściciele.”

• Eco Hotel Carrubba Ocena: 10,0

„Po prostu wszystko... Szczególnie tablica przy wejściu z informacją że był tu James Bond i podobizną Daniela Craiga. ”

• Hostel Anton Ocena: 8,8

„Świetna atmosfera!!! Wspaniała obsługa! Świetne miejsce...🙂👍”

• Apartments Adžić Ocena: 9,2

„Bardzo ładny, przestronny apartament z pralką, wyjście na ogród, przyjaźni gospodarze. Na miejscu okazało się że autobusy przejeżdżające przez zatokę kotorska zatrzymują się 5 min po pełnej godzinie przy stacji benzynowej, która jest oddalona o jakieś 400 m od obiektu. ”

• Apartmani Roganovic Ocena: 10,0

„Wspaniali gospodarze, cudowny widok z okna, kameralna, rodzinna atmosfera. Wypoczynek na najwyższym stopniu błogiego lenistwa. Przyjeżdżając tam mieliśmy plany zwiedzania okolicy. Jednak panująca atmosfera pasywnego wypoczynku - nie tylko u gospodarzy, ale w całej miejscowości - spowodowała, że przez cały pobyt nie ruszyliśmy się nigdzie. To naprawdę był Wypoczynek przez duże "W". Polecam wszystkim, którzy lubią taki leniwy wypoczynek. Polecam też tym, którzy do tej pory tak nie wypoczywali - tam polubią - jak my :-). Dzienne plażowanie + wieczorne grillowanie + nocne rozmowy... czego chcieć więcej na wakacjach :-) No i ten "Rogacz" który wszystko słyszy... ;-)”

• Apartments Vukovic Ocena: 8,8

„Przemiły gospodarz, bardzo chętny do pomocy”

• Apartments Lazarus Ocena: 10,0

„Gospodarze bardzo gościnni. Czuliśmy się jak w domu. Winogrono, figi, ryby grillowane , sałatki wino wszystko bardzo smaczne. Apartament bardzo czysty w pełni odpowiadał specyfikacji. Piękna , urocza okolica dla osób ceniących spokojny wypoczynek. Woda w zatoce czysta i ciepła. Jest możliwość spaceru na drugą stronę zatoki gdzie morze jest wyłącznie na Twój użytek. Super.”

• Apartments Edera Ocena: 10,0

„wszystko się podobało, fajne miejsce tuż nad wodą, apartament przestronny, w pełni wyposażona aneks z duża lodówką, łóżko wygodne, woda bardzo czysta, no i właściciel bardzo miły i pomocny”

• Hotel Palma Ocena: 10,0

„Jedyny Hotel w Tivat który posiada swoją plaże dodatkowo nie trzeba zabierac ręczników plażowych ze soba gdyz codzienie dostajemy świeże od hotelu ! Świetna lokalizacja w pobliżu mnóstwo sklepów blisko do kawiarni i restauracji. Wifi działa bardzo dobrze nawet na plazy Dobre śniadania duży wybor mozna spróbować rożnych ich śniadaniowych przysmaków Miła pomocna obsługa Hotelu”

• „Pokoj , przestronny , czysty.”

28 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Tivat Riviera

na podstawie 11 516 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com