Tohoku Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo miły i pomocny personel. Nie było problemów z meldowaniem się po 23. ”

• „Obsługa niesłychanie miła i uczynna. Świetne położenie. Balkon z widokiem na most. ”

• „Hotel super, najlepszy w całej mojej podróży. Czysto. Personel 1 klasa. Wygodne łóżka. Duży pokój.”

• „Wysokiej jakości hotel. Super personel. Duży pokój. Super”

• „Przyzwoity hotel położony w miarę centralnie. Łatwy dostęp do większości atrakcji w mieście. Czysty, cichy, przyjemny”

• Hotel Vista Sendai Ocena: 9,6

„Rewelacyjny Onsen.”

• Sendai Kokusai Hotel Ocena: 10,0

„Ogromny wybór potraw na śniadanie, bardzo czysto, miły pomocny personel.”

• Ishiba Ryokan Ocena: 10,0

„Miejsce z historią. Polecam każdemu kto chce zakosztować starej Japonii. Miejsce nie pierwszej świeżości, ale za to z klimatem. Warto chociaż na jedną noc zatrzymać się w tym miejscu, popijając zieloną herbatę w spokoju i ciszy, wyobrażając sobie jak to było tam dawno, dawno temu. Właściciele obiektu przecudowni ludzie mężczyzna bardzo dobrze mówi po angielsku, oraz z tego co pamiętam po francusku. Mam bardzo miłe wspomnienia z tego miejsca. Na zawsze w mojej głowie pozostaną lekcję japońskiego, które otrzymałam w łaźni od nastoletnich japonek, one także były w tym czasie gośćmi Ryokanu, dużo śmiechu. Jeśli ponownie byłabym na północy Japonii z chęcią zajrzałabym tam ponownie. Bardzo blisko parku Hirosaki, gdzie znajduje się zamek. Ciekawy bonus, darmowy drink powitalny w barze należącym do obiektu.”

• Almont Hotel Sendai Ocena: 9,6

„Śniadania super japońskie !!! Ogromny wybór i pięknie podane.”

• „Śniadania w stylu japońskim. Nie ma co liczyć na europejskie dania”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Tohoku