2. Comentarii despre hoteluri în Franţa
  3. Comentarii despre hoteluri în Franţa
Turenia Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• „Personalul foarte amabil, mic dejun bun, foarte aproape de castel, locuri de parcare in apropiere, paturi confortabile.”

• Best Western Le Vinci Loire Valley Scor din comentarii: 8

„Hotel dragut situat cam la 1,5 km de Castel. Personalul de la receptie deosebit de politicos si atent la solicitarile noastre. Parcare la curte interioara, circa 8-10 autoturisme, in siguranta deplina. Camera spatioasa, curata si primitoare. Micul dejun bun.”

• Le Grand Hotel Scor din comentarii: 10

„Am avut aici sediul cand am explorat Valea Loirei. Am avut o vacanta de vis la acest hotel de traditie. Personalul extrem de atent, amabil, de nota 10.”

• Château Golf des Sept Tours Scor din comentarii: 10

„Locația este desprinsă din povești. Totul este superb, castelul este retras, terenul de golf este foarte mare și bine întreținut, iar liniștea în care îți poți savura cafeaua dimineața este perfectă. Gazda a fost extrem de atentă și amabilă. Cu siguranță ne vom întoarce. Restaurantul de excepție, toate preparatele extrem de bune.”

• La Maison Rabelais Scor din comentarii: 2

„Locatia”

• Château D'artigny Scor din comentarii: 10

„Totul a fost minunat, vom reveni cu drag.”

• Best Western Plus l'Artist Hotel Scor din comentarii: 9

„Hotelul este pe tematica cinematografica, fiecare camera are un nume de actor. Este cochet. Ofera aparat de facut cafea si ceai. Este liniste si curat.”

• Domaine de L'Arbrelle Scor din comentarii: 10

„Locație deosebită”

• Ibis Tours Centre Giraudeau Scor din comentarii: 9

„Mi-a placut aproape tot, camerele, linistea, curatenia, micul dejun, personalul.”

• „Locația”