Trang Province Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Namthip Residence Ocena: 10,0

„Super pokoje, miła obsługa i świetna lokalizacja.”

• „Bardzo mila obsluga. Dobry internet wszedzie blisko”

• Koh mook coco lodge Ocena: 10,0

„Obiekt jest idealny jeśli chcesz poczuć się jak Leonardo Dicaprio w populrnym filmie The Beach. Bambusowa chatka wśród palm kokosowych to miejsce niezwykle urokliwe i idealne do spędzenia niezwykłego wypoczynku. Najbardziej ujęła nas obsugła, która codziennie sprzątała nasz pokój, wytłumaczyła jak poruszać się po wyspie, za darmo wypożyczyła nam kajak i rowery oraz dała nam świeży aloes gdy spaliłyśmy się na słońcu! Aby dostać się do obiektu należy przejść przez troszkę zaśmieconą wioskę rybacką, jednak dzięki temu można zobaczyć jak naprawdę wygląda wyspiarskie życie Tajów - bez sztucznego wciskania ofert i traktowania turysty jak chodzący portfel. Ostatnią miłą niespodzianką były zamieszkujące ośrodek, zadbane pieski, które podczas nocy leżały na tarasie i pilnowały, aby nikt nie zbliżył się do naszego domku :) Dziękujemy za wszystko! ”

• „Internet telewizja mila obsluga”

• Blue Orchid Resort Ocena: 9,2

„Czysto bardzo cicho, mila obsluga, ”

• „- chatka z przepięknym widokiem na morze, bardzo blisko plaży - pyszna kuchnia, próbowaliśmy tajskie dania (pizzy nie, ale pachniała ładnie ;) ), najlepsza zupa green curry, którą kiedylkolwiek jedliśmy - pyszne banana pancake i ogólnie śniadania - butelka wody na powitanie - bardzo fajny tajski manager - fajnie wyglądają te chatki, jakby Robinson Crusoe”

• „Bardzo miał obsługa :) Manager bardzo pomocy podpowiadał gdzie można się wybrać i w jakich godzinach. Miejsce godne polecenia !!”

• Koh Ngai Resort Ocena: 9,2

„Fajna mala wysepka krystalicznie czyta woda. W hotelu mozna bylo za darmo wypozyczyc kajak i maske do nurkowania. Boisko do siatkowki i basen. Bardzo spokojna.”

• „Piękna plaża, domki tuż przy wodzie( te w pierwszej linii), często sprzątane, ośrodek też zadbany. Śniadania O.K, ale bez szału. Byłem w niskim sezonie, mało turystów, więc może dla tego.”

4 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Trang Province

na podstawie 398 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com