Doties uz galveno saturu
  1. Viesnīcu atsauksmju mājas lapa
  2. Rumānija - viesnīcu atsauksmes
  3. Rumānija - viesnīcu atsauksmes
Transfagarasan Pārbaudītas īstu viesu atsauksmes par pansijām un lauku viesnīcām

Jaunākās atsauksmes

• Casa Mariana Viesu sniegtais vērtējums: 9

„Ja gribās izbaudīt lauku ainavu,tad tā būs īstā vieta.“

• Pensiunea Meridian Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Kolosāla vieta, apkārt kalni, netālu upe. Viesnīca atrodas TRANSFALAGARAŠ ceļa dienvidu galā, romantiskā un gleznainā vietā. Tiesa tajā naktī viesnīcā tika svinētas kāzas, un mūzika bija ļoti skaļa, bet mani par to brīdināja. Japiezīmē, ka skaļa bija tikai mūzika, nekādu citu skaņu nebija.“

• Casa Denisa Vidraru transfgarasan Viesu sniegtais vērtējums: 9

„Sagaidīšana bija ļoti laipna, pats saimnieks sagaidīja! Par pārsteigumu mums, mēs tikām uzcienāti ar mājās gatavotu zupu! Māja atrodas klusā vietā!“

• Pensiunea Prestige House Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Izcila! Un sagaidija mus jau pec 00.10! Brikastu kafija- super!“

• Casa Popa’s Viesu sniegtais vērtējums: 9

„atrašanās vieta , blakus ceļam, ļoti jauka terase uz kuras var brokastot vai vakariņot“

• Pensiunea Meridian Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Ļoti ērts un jauks numurs ar balkonu. Lieliskas brokastis. ērta atrašanās vieta.“

• Pensiune Matrix Viesu sniegtais vērtējums: 6

„Personāls bija atsaucīgs. Iespēja nolikt motociklus ne uz ielas.“

• Pensiunea Eric Viesu sniegtais vērtējums: 9

„Mājīgi un omulīgi. Viesnīca jauna, viss jauns, svaigs un tīrs. Uz mūsu ierašanās brīdi virtuves zona bija pilnībā nokomplektēta un numuriņos ievietoja ledusskapjus. Tā kā bijām nedēļas vidū, bija iespēja izvēlēties, kuru numuriņu vēlamies!“

30 vislabākās pansijas un lauku viesnīcas reģionā Transfagarasan

Balstoties uz 14 605 pansiju un lauku viesnīcu atsauksmēm Booking.com mājas lapā

Viesu izvēle