Transylwania Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel EKA Ocena: 6,7

„Bardzo kontaktowy personel w recepcji ”

• Hotel Rusca Ocena: 7,5

„Świetne śniadanie, blisko do zamku i dworca ”

• „Miła obsługa, wygodne czyste pokoje, spaliśmy tam jedną noc w drodze na południe Europy i byliśmy zadowoleni z odpoczynku. Śniadanie standardowe. Wygodne łóżka :-)”

• Hostel Crisandy Ocena: 7,9

„Bardzo wygodne łóżka. Czysto i schludnie. Pokój socjalny z przylegającym tarasem, idealnym na poranną kawę.”

• Hotel Transilvania Ocena: 9,2

„Hotel świetny, czyściutko, wszystko działa jak należy. Chwytna nazwa... miałem pokój nr 13 na piętrze, wchodzi się po drewnianych schodach - trzeszczą dodając klimatu :-) na pięterku wspólny taras dla 4 pokoi, z krzesełkami, można się rozsiąść, zapalić papieroska i podziwiać... ruch na drodze :-( droga ruchliwa, na szczęście okna są dźwiękoszczelne i dobrze działa klimatyzacja.”

• Hotel Decebal Ocena: 9,2

„Wygodny hotel, taras na każdym pietrze. W pobliżu sklepy i bankomaty.”

• „Bardzo ładny wystrój, dużo miejsca w jadalni i części wypoczynkowej, bardzo dobrze wyposażona kuchnia, duży taras wygodnie urządzony. Duża altana z murowanym grillem. Piękne widoki na góry. Cicha i spokojna okolica.”

• Villa Progresului Ocena: 10,0

„Super Pensjonat wszyscy zadowoleni. Personel i Właściciel super ludzie i bardzo uczciwi. Dzielnica cicha i spokojna Blisko Mostu Kłamstw. Polecam”

• Moara de Piatra Ocena: 7,0

„Śniadanie oparte o kuchnię regionalną. Okolica, położenie.”

• Hotel Biscuit Ocena: 8,8

„Śniadania pierwsza klasa, duży wybór, wszystko smaczne. Pokój komfortowy, WiFi działa. Dostępny darmowy parking przed obiektem. Pomocny personel.”

28 Najlepszych Hoteli w regionie Transylwania