Transylwania Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Helga House Ocena: 9,6

„Bardzo mili właściciele. Kontaktowi i pomocni. Obiekt znajduje się blisko centrum i 4 km od Saliny. Rewelacyjny stosunek ceny do jakości. ”

• Hotel Wien Ocena: 7,5

„Czysty przestronny pokój, miły personel ”

• „Atmosfera”

• Citadel Hostel Ocena: 9,2

„W pokoju pościel ubrana, lampka przy łóżku, szafki. Ręcznik w standardzie. Bardzo sympatyczny i pomocny personel. Zamiast kuchni jest kącik z zimnymi i gorącymi napojami. Hostel trochę na uboczu centrum ale godny polecenia.”

• „Miła obsługa, wygodne czyste pokoje, spaliśmy tam jedną noc w drodze na południe Europy i byliśmy zadowoleni z odpoczynku. Śniadanie standardowe. Wygodne łóżka :-)”

• Hostel Crisandy Ocena: 7,9

„Bardzo wygodne łóżka. Czysto i schludnie. Pokój socjalny z przylegającym tarasem, idealnym na poranną kawę.”

• Hotel Transilvania Ocena: 9,2

„Hotel świetny, czyściutko, wszystko działa jak należy. Chwytna nazwa... miałem pokój nr 13 na piętrze, wchodzi się po drewnianych schodach - trzeszczą dodając klimatu :-) na pięterku wspólny taras dla 4 pokoi, z krzesełkami, można się rozsiąść, zapalić papieroska i podziwiać... ruch na drodze :-( droga ruchliwa, na szczęście okna są dźwiękoszczelne i dobrze działa klimatyzacja.”

• Hotel Decebal Ocena: 9,2

„Wygodny hotel, taras na każdym pietrze. W pobliżu sklepy i bankomaty.”

• „Bardzo ładny wystrój, dużo miejsca w jadalni i części wypoczynkowej, bardzo dobrze wyposażona kuchnia, duży taras wygodnie urządzony. Duża altana z murowanym grillem. Piękne widoki na góry. Cicha i spokojna okolica.”

• Villa Progresului Ocena: 10,0

„Super Pensjonat wszyscy zadowoleni. Personel i Właściciel super ludzie i bardzo uczciwi. Dzielnica cicha i spokojna Blisko Mostu Kłamstw. Polecam”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Transylwania

na podstawie 148 576 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com