Trás-os-Montes e Alto Douro Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• LBV House Hotel Ocena: 9,2

„Hotel w stylu dosyć nowoczesnym, ładne wnętrza, nieduże, całkiem dobrze wyposażone pokoje oraz łazienki. Do tego balkon ze stolikiem i fotelikami, widoki na rzekę, darmowy garaż-parking, wi-fi. W sumie bardzo dobre, zadbane i czyste miejsce na nocleg. W sali restauracyjnej jedynie rano serwowane jest śniadanie w formie bufetu. Wybór produktów na śniadaniu średni - ale akceptowalny. Lokalizacja na skarpie z widokami na rzekę - ale za to dosyć odległa od centrum miasteczka, powrót „pod górkę”, mało ciekawymi uliczkami. Obsługa dobra, pomocna i uśmiechnięta. ”

• Hotel 4 Estacoes Ocena: 9,6

„Czysto przestronne, piękny widok z tarasu. ”

• „Super pomocna obsługa, wygodny pokój, podziemny garaż dla gości, blisko centrum, tanio!”

• Dom Quixote Ocena: 7,1

„Sniadanie było smaczne, ser szynka i swieże pieczywo, do tego kawa lub herbata i sok,woda. Personel pytał kilka razy czy wszystko w porządku i czy czegoś mi potrzeba. W pokoju była lodówka co jest bardzo przydatne. Czysta posciel,świeze reczniki. Standard wykończenia pokoju i łazienki nie pachniał nowoczesnością(ale to wiedziałam ze zdjęć obiektu) ale było bardzo czysto co dla mnie jest najważniejsze. Cena jak najbardziej adekwatna.”

• Baixa Hotel Ocena: 10,0

„Personel wyjątkowo miły i do tego Pan z recepcji przywitał nas po polsku. Hotel położonyw samym centrum, bardzo zadbany.”

• Hotel Miracorgo Ocena: 10,0

„Wygodny przestronny pokój z minibarkiem i balkonem. Smaczne śniadanie”

• Hotel Santa Apolonia Ocena: 10,0

„Życzliwa i uśmiechnięta obsługa. Pokoje były codziennie posprzątane, a ręczniki wymienione. Smaczne śniadanie.”

• „Bardzo przyjemny hotel usytuowany w małej, spokojnej miejscowości. Obiekt ma oryginalny, gustowny i ciekawy wystrój. Przewyższył nasze oczekiwania. Dobra relacja jakości do ceny. Nadzwyczaj sympatyczni i pomocni właściciele. Dobre śniadanie. Wewnątrz obiektu miejsce do parkowania. Aby trafić bez problemu na miejsce warto wcześniej obejrzeć obiekt na Street View.”

• „Śniadanie standardowe dla tego rodzaju obiektów, pokoje schludne z całkiem sensownym biurkiem, bardzo miła obsługa i lokalizacja dla osoby zmotoryzowanej nie stanowiąca najmniejszego problemu. Dużo przestrzeni wspólnych.”

• Casa dos Barros Ocena: 10,0

„Otoczenie Quinty, spokuj i cisza.”

29 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Trás-os-Montes e Alto Douro

na podstawie 14 134 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com