Trentino Ski East Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Cristallo Ocena: 9,6

„czystość w hotelu, bardzo dobre śniadania i kolacje , lokalizacja , brak problemu z parkowaniem samochodu”

• „Fantastyczne miejsce na wypoczynek i bazę na górskie eskapady. Bliskość tras gorskich i przełęczy w Dolomitach Otoczenie - ogród.”

• Pensione Serenetta Ocena: 9,6

„Lokalizacja,sniadanie,personal,swietna piza w miasteczku.Bezproblemowy pobyt z psem.”

• Appartamenti Albert Ocena: 9,6

„Czyste, wygodne, znakomicie wyposażone 2 osobowe studio. Dobra lokalizacja na letnie wakacje w Dolomitach Zachodnich”

• „Nic!”

• Hotel Arnika Wellness Ocena: 10,0

„Śniadanie bardzo dobre, pokoje ciche, przytulne i bardzo czyste. Panie z recepcji niezwykle pomocne.”

• A. Paolo Apartments Ocena: 9,6

„Przestronny, bardzo dobrze urządzony apartament z dwoma łazienkami. Mimo, że zamówiliśmy mniejszy, z powodu niewielkiego obłożenia otrzymaliśmy większy w tej samej cenie. Byliśmy uprzedzeni o dodatkowej opłacie za parking, ale tez nie została nam ona naliczona. Myślę, że w szczycie seznou mogłoby być inaczej, ale nas spotkała miła niespodzianka, Polecam serdecznie.”

• Garni Aritz Ocena: 9,6

„hotel idealny na urlop latem i zimą czy kilkudniowe zwiedzanie dolomitów, super widok z okna, garaż podziemny, pyszne śniadania, sauna itd itd. POLECAM!”

• Hotel Zirmes Ocena: 8,8

„Śniadania smaczne, obiekt czysty, dobrze położony.”

• Tobià Brujà Ocena: 10,0

„wszystko w jak najlepszym porządku, świetny apartament... jeżeli za rok tam wrócę to wybiorę ten sam obiekt :)”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Trentino Ski East

na podstawie 4 014 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com