Trogir Riviera Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Apartman ADRIATIC Ocena: 10,0

„Wszystko bylo wspaniale Pani Zdenka bardzo cudowna osoba Ugoscila nas jak nikt inny. Obiekt super.Polecam z calego serca Licze na to ,ze w przyszlym roku znow tam pojade.”

• „Umiejscowienie. Darmowy basen. Plaża. Wyposażenie kuchni.”

• „Idealne miejsce na bazę wypadową do zwiedzania Trogiru i okolic. Hotel z odrobiną luksusu.”

• Anita Apartments Ocena: 7,9

„Świetna lokalizacja bardzo blisko do starego centrum miasta. Bardzo zadbany cały obiekt łącznie z otoczeniem. Trochę przeszkadza bliskość lotniska w Splicie i odgłos lądujących samolotów szczególnie większa ich ilość w soboty i niedziele.”

• Apartments Liam Ocena: 5,8

„Apartament lezy blisko centrum miasta. Posiada duzy taras z widokiem na morze.”

• Apartment Mika 2 Ocena: 8,8

„Ładnie wykończony apartament z osobną kuchnią z piekarnikiem i pełnowymiarową lodówką. Sama kuchnia świetnie wyposażona. W łazience pralka. Moskitiery we wszystkich oknach oprócz sypialni (co jest nieco dziwne). Blisko do plaży Copacabana, ok. 2 minuty pieszo w dół ulicy. W pobliżu dużo knajpek, sklepów. W ogrodzie znajduje się świetny grill na drewno. Bardzo sympatyczny gospodarz.”

• „Potrzebowałam ciszy i spokoju i dokładnie po sezonie to otrzymałam, w pełni sprawne i szybkie WIFI, bardzo ładny i czysty bungalow, piękny widok, hamak na tarasie, uczynny personel, chętny do pomocy, jestem bardzo zadowolona”

• Villa Segetski Dvori Ocena: 10,0

„Bardzo miła i pomocna obsługa, spory i ładny pokój z balkonem (północny budynek), dobre śniadania i dodatkowo zamawiane w ciągu dnia potrawy w restauracji na tarasie, bardzo dobra lokalizacja przy plaży, możliwość skorzystania z hotelowych leżaków i parasoli na plaży bez dodatkowych opłat, możliwość wypożyczenia książek (np. do poczytania podczas korzystania z ww. leżaków) w językach angielskim i niemieckim, niedaleko rejsy łódką do Trogiru”

• Hotel Villa Fontana Ocena: 7,9

„lokalizacja cudowna”

• Villa Queen Ocena: 9,6

„Bardzo miła właścicielka obiektu, starała się, aby każdy czuł się wyjątkowo. Obsługa hotelu również bardzo pomocna i profesjonalna, wszystko bezproblemowo. Wszyscy dobrze mówią po angielsku. Naprawdę potrafią stworzyć przyjazną atmosferę, również dla rodzin z dziećmi. Poza tym wielki taras, blisko do morza, plaża dobra dla małych dzieci (płasko i długo płytko). Apartament zadbany i czyściutki. W ostatni wieczór byliśmy mile zaskoczeni bo właścicielka pożegnała nas kolacją, winem i prezentami dla dzieci, które widać, że kupiła specjalnie dla naszych dzieci bo były to ubranka w ich rozmiarze;-)”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Trogir Riviera

na podstawie 8 652 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com