Troms Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Enter City Hotel Ocena: 10,0

„Rewelacyjna obsługa, idealna lokalizacja w mieście, baaaardzo wygodne łóżka! (Będę za nim tęsknić) kuchnia perfekcyjnie wyposażona. Piękny apartament. Z całego serca polecam. Cena bardzo przystępna ☺ Można zostawić bagaże w recepcji bez problemu. Nie ma się do czego przyczepić ☺”

• Smarthotel Tromsø Ocena: 10,0

„Miła i pomocna obsluga, prosty i przyjemny wystroj pokoju. Lokalizacja :)”

• „Hotel w samym sercu miasta, wszędzie blisko. W samym budynku bardzo czysto. W hotelowej stołówce smaczne i obfite śniadania na 100% każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa fantastyczna i profesjonalna... im się chce ! W pokoju była lodówka, wygodne łóżko i TV. W łazience szampon, mydło w płynie i ręczniki. Hotel jak dla mnie bomba!”

• Enter Viking Hotel Ocena: 3,3

„Pokój ”

• Finsnes Gaard Ocena: 8,3

„Bardzo fajne miejsce”

• Cabin by the river Ocena: 10,0

„Rewelacyjnie położony obiekt. Przemiły gospodarz. Bardzo pomocny. Cudowne widoki cisza i spokój. bardzo wygodne łóżka. Było w nim wszystko co niezbędne a nawet więcej.”

• Skansen Hotel Ocena: 9,5

„Świetne śniadania, uśmiechnięty personel, dobra lokalizacja.”

• Scandic Ishavshotel Ocena: 9,2

„Naprawdę świetny hotel ! Cudna lokalizacja. Jeszcze nigdy w hotelu nie jadłam tak pysznego śniadania. Ogromny wybór i wszystko pyszne ! Modnie urządzony .”

• Enter Amalie Hotel Ocena: 9,2

„Dobra lokalizacja, pomocny personel, darmowe gofry”

• „Dostępna kuchnia oraz naczynia. Lokalizacja w centrum miasta. Wszędzie blisko.”

27 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Troms

na podstawie 3 996 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com