Tulcza Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Casa Badea Ocena: 10,0

„Mili właściciele, duży pokój i dużo miejsca w łazience, ogródek, możliwość korzystania z kuchni, możliwość organizacji wycieczki po delcie Dunaju ”

• Hotel Egreta Ocena: 5,4

„Lokalizacja rewelacyjna! Wygodne poduszki. Ładny widok z niektórych pokoi.”

• Hotel Corsar Ocena: 8,8

„Obszerny pokój ze sporym balkonem, wygodne łóżka, sprawna, skutecznie działająca klimatyzacja. I w sumie to tego właśnie potrzebowaliśmy. Personel się stara. Czysto.”

• Hotel Insula Ocena: 9,6

„Niesamowite zaskoczenie. W takiej cenie nie spodziewałam się tak dobrego hotelu. Akurat nasz pokój miał widok od strony wody więc stanowiło to dodatkowy atut. Piękne, przestronne i czyste pokoje. Bardzo dobra lokalizacja - zaledwie dwie minuty samochodem od przystani skąd można wypłynąć na Deltę Dunaju.”

• Pensiunea Clisciova Ocena: 8,3

„Bardzo miły właściciel który organizuje wycieczki łódką po Delcie Dunaju.”

• Hotel Select Ocena: 10,0

„Bardzo miła i zawsze pomocna obsługa, z którą bez problemu mogliśmy się porozumieć po angielsku. Hotel pomaga w zorganizowaniu wycieczek po Delcie Dunaju. Na terenie hotelu bezpłatny parking. Nie było problemu z pozostawieniem motocykla na parkingu już po wymeldowaniu ani przechowaniu bagażu na czas wycieczki po Dunaju.”

• Bella Marina Ocena: 6,7

„Lokalizacja”

• Hotel Europolis Ocena: 6,2

„Nocleg odzwierciedlał jego cenę, blisko do centrum i portu. Dobre miejsce do organizowania wypadów do delty Dunaju”

• Hotel Delta 3 Ocena: 6,7

„Lokalizacji, w pobliżu odpływają statki umożliwiające zwiedzanie Delty Dunaju. Parking obok hotelu za rozsądną cenę. Obsługa hotelu bardzo miła i pomocna.”

• Hotel Eden Ocena: 5,0

„Smaczne i obfite śniadanie w barze na dachu hotelu, z widokiem na całe miasto.”

29 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Tulcza

na podstawie 6 077 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com