Tungurahua Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „W pokoju było czysto i bardzo wygodnie. Właściciel przesympatyczny! Bardzo pomocny i zawsze uśmiechnięty. Polecam :)”

• Hostal Chimenea Ocena: 10,0

„Bardzo polecam ten hotel. Czysty!! Obsługa bardzo miła. Przykład? Przez wszystkie dni widzieliśmy jak załoga dba o basen. Jak wykupiliśmy sobie jacuzzi to woda była nalana od nowa. Polecam!”

• Backpackers Balcones Ocena: 10,0

„Bardzo miła Pani wolontariuszka obsługująca nasz pobyt. Świetnie wyposażona kuchnia. Bardzo ładne pokoje. Wszystko w domu jest przemyślane i dostosowane pod podróznych np. linki na pranie, wieszaki w łazienkach. Bardzo dobra i bardzo ładna okolica. Hamaki na balkonie i leżanki. Przyjazny dom.”

• Hostal Chimenea Ocena: 10,0

„Super!”

• Hostal Inti Luna Ocena: 7,9

„Przemili i bardzo pomocni właściciele; Dobra cena ”

• Transilvania Ocena: 9,2

„sniadanie dobre i wlasciciel bardzo pomocny.doradzil jak dojechać do ciekawych miejsc.”

• „Personel bardzo uprzejmy i uczynny, a szczególnie właściciel, które nieźle mówi po angielsku. Pokój czysty, łóżka wygodne, łazienka optymalna. Śniadania typowe dla Ekwadoru - owoce, jaja na wszelkie sposoby, pieczywo, masło, dżem, kawa, herbata. Na miejscu można kupić za niewygórowaną cenę napoje.”

• Hostal Monte Carmelo Ocena: 10,0

„Bardzo dobre śniadanie, super właściciel -Pan Bolivar zabrał nas na wycieczkę na wulkan ,znalazł czas aby odprowadzić nas na dworzec autobusowy i pożegnać osobiście.”

• La Posada del Arte Ocena: 8,3

„Fajne urozmaicone śniadania, wygodne pokoje niektóre z hamakiem, sympatyczny dziedziniec z częścią wypoczynkową”

• „Łazienka z ciepłą wodą, tv w pokoju, różnorodne śniadania”

5 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Tungurahua

na podstawie 369 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com