Toskania Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel La Colonna Ocena: 8,8

„Czysto, miły personel.”

• „Cisza spokój”

• Hotel I 4 Assi Ocena: 8,8

„Bardzo dobra lokalizacja, blisko publicznej darmowej plaży Bardzo miła i pomocna obsługa Możliwość zaparkowania auta pod hotelem w specjalnej cenie (3 Euro za 1 dzień postoju) Bardzo smaczne śniadania z prawdziwą włoską kawą”

• „Camping oferuje spokojny wypoczynek. Jest zlokalizowany blisko plaży. Byłam tam we wrześniu, czyli pod koniec sezonu. Było niewiele osób, dzięki czemu było cicho i spokojnie. Pogoda także dopisywała przez cały mój pobyt.”

• Casale La Sterpaia Ocena: 8,3

„Piekne połozenie cisza i spokoj jednoczesnie blisko na rowerach do morza i centrum Pisy.”

• Hotel Cestelli Ocena: 8,8

„Doskonała lokalizacja, tuż przy Arno, w cichej uliczce. Bardzo duży i ładny pokój z umywalką. Miła obsługa, czysto. Zadbane miejsce. Pachnie pięknie kadzidłem.”

• Relais Cappuccina Ocena: 10,0

„Obiekt ten spełnia moje oczekiwania plus profesjonalna obsługa sprawiają, że z wielką przyjemnością zatrzymujemy się w tym hotelu.Gratulacje dla Właścicieli Relais Cappuccina !”

• Hotel Real Ocena: 6,2

„Parking pod hotelem, miejsca wydaję się dużo, ale w godzinach popołudniowych jest problem z zaparkowaniem, nawet poza sezonem. Hotel wyposażony w lodówkę. Internet działa bardzo wolno.”

• Grand Hotel & Riviera Ocena: 10,0

„Pokój i łazienka bardzo czyste. Widoki z okna fantastyczne - widok na plażę jak również góry. Bardzo blisko na plażę. Personel bardzo sympatyczny i pomocny. Polecam wszystkim, którzy będą szukać noclegu w tamtej okolicy!”

• Casa Betania Ocena: 9,6

„Śniadania może i było to samo codziennie, jak piszą tu niektórzy, ale wszystko smaczne i świeże! Hotel obsługa jak najbardziej godny polecenia, jednak dla osób, które uwielbiają dużo chodzić, gdyż od centrum dzieli go ok 3km, a od lotniska zaś niecałe 6km :D Ale spacerkiem idzie spokojnie dojść do niego :)”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Toskania

na podstawie 338 094 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com