Ugljan Island Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Panoramic Sea View Ocena: 10,0

„Basen ,widok z tarasu ,pomocny gospodarz ”

• „Blisko do plaży”

• Villa Maris Ocena: 10,0

„Piękne widoki bardzo czysto mili właściciele blisko do morza naprawdę cudowne miejsce godne polecenia”

• „Położenie apartamentu w otoczeniu drzew, z widokiem na morze”

• „Bardzo dobre miejsce na spokojny wypoczynek. Piniowy las daje ochłodę w lipcowe upały. Ładne położenie, obok spokojna miejscowość Kukljica. Czysto, standard praktycznie hotelowy.”

• „Świetny obiekt do wypoczynku z dziećmi. Do dyspozycji m.in.: mini golf, boisko do siatkówki, stoły do tenisa stołowego...”

• Panoramic Sea View Ocena: 10,0

„Wszystko bez wyjątku przerosło nasze oczekiwania. Pomocni gospodarze, piękny dom, super basen, blisko do morza. Miasteczko Preko bardzo klimatyczne i urokliwe.”

• „Polecam ten apartament! Dobry, sprawny, bezproblemowy kontakt z właścicielami. Lokal bardzo dobrze wyposażony (zmywarka, pralka, wyposażenie kuchni, środki czystości, ręczniki), utrzymany w czystości. Usytuowanie w cichej okolicy, blisko do plaży. Opis lokalu zgodny z rzeczywistym stanem.”

• „Polecam gorącą dla wszystkich,którzy cenią sobie spokój i swobodę nie wymagajac luksusow.Camping przy samym brzegu morza,czysty,cichy i calkowicie zacieniony.przyczepy przestronne z dodatkowym namiotem i w pelni wyposarzone.idealne miejsce dla rodzin z dziećmi aby pokazać pociechom,ze wakacje można spędzić w innym sposób niż mieszkanie w apartamencie.Gospodarz bardzo miły i chętny do pomocy.My polecamy!!”

• Studio Kali 8202a Ocena: 10,0

„Niesamowicie czysto. Bardzo mili, pomocni i dyskretni Gospodarze;)”

1 Najlepszych Hoteli w regionie Ugljan Island

na podstawie 18 Opinii o Hotelach na Booking.com