Ulcinj Riviera Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Świetna lokalizacja, widok z balkonu na morze, super stosunrk jakości do ceny.”

• Motel Ajana Ocena: 10,0

„Obiekt nowy super wielkie i wygodne łóżko, spokojna okolica, a na koniec właściciel zaproponował jedną noc extra gratis. Bardzo bardzo miło”

• Apartmani Croma Ocena: 9,6

„śniadania dobre ale monotonne,dobra kawa bez ograniczeń, taras z basenem gdzie można było się schłodzić bo do pływania za mały, widok z pokoju na miejską plaże i stare miasto,duży taras z leżakami i widokiem na morze, miła i życzliwa obsługa”

• L&I Apartments Ocena: 7,1

„Dobre warunki w rozsądnej cenie”

• Pontino Apartments Ocena: 9,2

„Widok na piękną plażę, urokliwe miejsce, z obiektu blisko do marketów, lokali z gastronomią oraz straganów ;) Apartament czysty, ręczniki wymieniane codziennie. Pierwsze śniadanie przyniesione przez właściciela obiektu bardzo smaczne. Polecam”

• Apartments Adriatik Ocena: 2,5

„Tak na prawdę w tym obiekcie nic mi się nie podobało !!! Nothing !!!”

• Bisha Apartments Ocena: 10,0

„Super atmosfera , gospodarze przemili i bardzo gościnni. Czysto i schludnie. Do centrum 5min spacerem a do dworca 15min”

• Hotel Albatros Ocena: 7,9

„Śniadanie dobre, ale mało urozmaicone. Obiadokolacja dobra z możliwością wyboru. Personel pomocny i bardzo sympatyczny. Położenie hotelu na wzgórzu z widokiem na morze bardzo dobre. Pokoje sprzątane codziennie.”

• Apartments Contessa Ocena: 8,8

„Bardzo dobry kontakt z gosporzem zarówno przed przyjazdem jak i podczas całego pobytu. Bardzo pomocy młody człowiek. W apartamencie nie było suszarki do włosów, ale udało się bez najmniejszego problemu udostępnić nam suszarkę. Zostaliśmy bardzo miło przywitani (i to późno w nocy). Za każdym razem gdy się spotykaliśmy pytał czy czyego nie potrzebujemy. Ogólnie wszystko na plus. Świetna lokalizacja dla osób ceniących ciszę i spokój podczas wypoczynku.”

• „Piękny widok z balkonu, blisko do plaży i starego miasta”

10 Najlepszych Hoteli w regionie Ulcinj Riviera