Umbria Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Przepięknie urządzone miejsce, jedyne w swoim rodzaju. W pokoju wszystko, co trzeba - jest dokładnie tak uroczo, jak na zdjęciach ;). Ogromnie sympatyczny właściciel, który co rano parzył i serwował nam pyszną kawę. Widać, że lubi to, co robi, i lubi ludzi. Przy śniadaniu spory wybór (nie tylko słodkości), spokojnie można się najeść na kilka godzin spacerowania. Dostałyśmy klucze do drzwi wejściowych, tak że można swobodnie wychodzić i wracać o dowolnej porze (bez bawienia się w zostawianie i odbieranie kluczy w recepcji).”

• Grand Hotel Elite Ocena: 7,9

„Całkiem fajny, nowoczesny hotel, położony u podnóża przepięknego, starego miasta Cascia, gdzie stoi bazylika Świętej Rity. Czyste pokoje, dobre śniadanie, parking w cenie noclegu - niezła baza wypadowa.”

• Hotel Windsor Savoia Ocena: 10,0

„Przepiękny zabytkowy budynek położony w sercu Asyżu. Klimatyczne pokoje z widokiem na dolinę, życzliwy personel, parking, dobre śniadanie. Bardzo miło wspominam pobyt w tym obiekcie - polecam wszystkim.”

• La Posta Di Bacco Ocena: 10,0

„Piękny obiekt z basenem, restauracją i przemiłym personelem! Mogliśmy poczuć się jak u siebie w domu :) Cisza i spokój oraz możliwość korzystania z basenu bardzo umiliły nam pobyt. Apartament bardzo przestronny i wygodny, a w restauracji mogliśmy spróbować najlepszej pizzy w swoim życiu!”

• La Meridiana Ocena: 9,6

„Wspaniałe i spokojne miejsce do wypoczynku, zlokalizowane w odrestaurowanym średniowiecznym zameczku na szczycie wzgórza. Doskonale wyposażony, czysty i przestronny, dwupoziomowy apartament z cudownym i rozległym widokiem z tarasu na okolicę. Okazały basen do prywatnej i nieskrępowanej dyspozycji, położony tuż u podnóża zamku. Dogodna komunikacja do takich miast, wartych zwiedzenia jak Asyż, Perugia, Spoleto, Todi, Narni. Bliskie sąsiedztwo (5 min. drogi samochodem) najwyższego w Europie, zapewniającego niezapomniane wrażenia wodospadu Marmore (obiekt La Meridiana udziela dużych zniżek na bilety wstępu). Ale przede wszystkim cudowni właściciele obiektu - Sara i Giuseppe, którzy są niezwykle uprzejmymi, gościnnymi, życzliwymi i pomocnymi osobami, dbającymi o zapewnienie komfortu pobytu wypoczywających, ale jednocześnie nie naruszający ich prywatności. W ogóle należy zaznaczyć, że tamtejsi mieszkańcy są niezwykle serdeczni, otwarci i komunikatywni, natomiast region, różnorodny krajobrazowo i obfity w wiele kulinarnych i turystycznych atrakcji, jest absolutnie warty niejednokrotnego zwiedzenia.”

• Relais Favorita Ocena: 10,0

„Bardzo ładny obiekt, na miejscu basen z wydzielonym brodzikiem dla dzieci. Czystość, dostępność, uprzejmość gospodarza i dobra lokalizacja do zwiedzania (ok. 10 km od Asyżu). Śniadanie bardzo dobre, nie tylko "włoskie". Bardzo polecam nie tylko na jedną noc.”

• Hotel Le Tre Isole Ocena: 10,0

„Dobrze wyposażony ośrodek, spory basen, korty dobrze utrzymane, piękna okolica, blisko plaża.”

• Villa Luisa Ocena: 9,6

„Znakomite położenie u stóp uroczego, antycznego miasta, dogodny dojazd, obszerny parking. Wspaniały widok z tarasu. Życzliwa i kompetentna obsługa.”

• Hotel Villa Stella Ocena: 9,6

„Przepiękny widok z okna. Nasz pokój miał zarówno taras przy sypialni jak i mały tarasik przy łazience. Hotelik jest położony na wzgórzu. Dojście spacerem do centrum Casci zajmuje około 10-15 minut.”

• Hotel Properzio Ocena: 8,3

„Bardzo dobra lokalizacja”