Bristol Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Pokoje czyste, lokalizacja bardzo dobra, śniadanie smaczne. ”

• „Miła obsługa. Śniadanie już od 7 rano. Duży wybór kawy i herbaty. Do tego soki i jogurty, dżemy, płatki, oraz angielskie śniadanie które nie musi wszystkim smakować. Ogromna stołówka. Duże dobrze wyposażone pokoje i łazienki. Winda. Czystość w pokojach na korytarzu i w stołówce bardzo dobra. Cicho jak na tak duży hotel. Polecam wszystkim. ”

• YHA Bristol Ocena: 10,0

„Wszystko ok. Trzeba tylko trafić na spokojnych współlokatorów.”

• „Lokalizacja,komfort oraz wyposażenie pokoju.”

• „Dobra lokalizacja”

• „REWELACYJNY hotel, bardzo fajnie pomyślany. Kajuta z łóżkiem dwuosobowym bardzo mała, ale za to czysta. Za to dostępna kuchnia z jadalnią duża, i z kompletem wszystkiego co potrzebne. Fajne miejsce rekreacyjne na pokładzie z kanapami. Pralnia. Dużo czystych łazienek. BARDZO czysto wszędzie. Jak jeszcze raz odwiedzę Bristol to na pewno się tam zatrzymam. POLECAM.”

• „To był mój kolejny pobyt w tym obiekcie, więc wszystko super, jak zawsze.”

• „Mieszkałam w pokoju żeńskim sześcioosobowym. Miałyśmy naprawdę dużo miejsca na środku pokoju. Były dwa krzesła i wieszak na ubrania, niestety bez szafek w pokojach. Blisko do dworca autobusowego. Ładnie wygląda budynek z zewnątrz.”

• The Washington Ocena: 9,2

„Śniadania serwowane - parę opcji do wyboru; angielskie świetne i godne polecenia. Pyszna kawa:) Przemiła obsługa zarówno w recepcji jak i w restauracji. Super zestaw w pokoju - czajnik, kawa, herbata, owoce.”

• „Lokalizacja, sniadania”

20 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Bristol