Uznam Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• MeerSein Naturresort Ocena: 10,0

„Pyszne jedzenie. Miły personel, przyjemny apartament.”

• „Wygodny apartament. Dobrze wyposazony. Osobne wejscie. Czysto. Mily Pan Gospodarz. Bezproblemowo.”

• „Restauracja, SPA, śniadanie, obsługa.”

• „Bardzo dobre śniadanie, restauracja z jedzeniem z najwyższej półki Brawo! Super miły i pomocny personel.”

• Seehotel Baltic Ocena: 8,3

„Smiadanie”

• „Hotel spełnił nasze oczekiwania , szczególnie ujął nas sympatyczny i pomocny personel.”

• „Łóżka super. Śniadania tez. Materace bardzo wygodne. Ale jak na cenę hotelu to brak mi w pokoju czajniczkow do herbaty. Lub kawy. Cudownie ze mogłam z ukochanym pieskiem zjeść razem śniadanie”

• „Świetna część z saunami - dużo miejsca, ładne pomieszczenia, wygodne i ciekawe prysznice, wiaderka z wodą, część wypoczynkowa po saunie duża, czysta i wygodna. Pokój bardzo dobrze urządzony, bardzo miły personel w recepcji. Dla osób mieszkających w obiekcie darmowe bilety na kolejkę jeżdżącą po całej wyspie Uznam.”

• Hotel Buchenpark Ocena: 9,6

„Obsługa bardzo przyjazna. Pokoje przestronne i komfortowe. Mimo zabytkowego charakteru budynek dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.”

• Usedom Palace Ocena: 9,6

„Fajny hotel w ładnym miejscu, duży komfortowy basen,”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Uznam

na podstawie 20 648 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com