Kaiserbäder of Usedom Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Obsługa i lokalizacja”

• „Miły personel 😉”

• „Bardzo dobry hotel, fajny park, dobra lokalizacja wyście z parku od razu na promenadę, jedzenie na poziomie”

• „Hotel o bardzo wysokim standardzie, w pięknym miejscu.”

• „Wygodny apartament. Dobrze wyposazony. Osobne wejscie. Czysto. Mily Pan Gospodarz. Bezproblemowo.”

• „Bardzo dobre śniadanie, restauracja z jedzeniem z najwyższej półki Brawo! Super miły i pomocny personel.”

• Seehotel Baltic Ocena: 8,3

„Smiadanie”

• „Łóżka super. Śniadania tez. Materace bardzo wygodne. Ale jak na cenę hotelu to brak mi w pokoju czajniczkow do herbaty. Lub kawy. Cudownie ze mogłam z ukochanym pieskiem zjeść razem śniadanie”

• Hotel Buchenpark Ocena: 9,6

„Obsługa bardzo przyjazna. Pokoje przestronne i komfortowe. Mimo zabytkowego charakteru budynek dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.”

• Hotel Stadt Berlin Ocena: 8,3

„Mieliśmy sypialnię i dodatkowe pomieszczenie z kanapą,stołem i telewizorem.Widok z okna na piękny park.Duża łazienka .Całość bardzo funkcjonalna. Czysto bo codziennie sprzątano.Bardzo pomocna i sympatyczna pani Magda w recepcji .Dobre śniadania. Wędzarnia przy hotelu i pyszne ryby które jedliśmy na kolację. Pobyt w hotelu udany.Polecam.”

10 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Kaiserbäder of Usedom

na podstawie 2 942 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com