Utah Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Fajny przystanek na trasie do Grand Canion, personel bardzo pomocny, pokoje czyste, śniadanie dobre.”

• „Blisko park, parking ok ale maly, wyjatkowo dobra wentylacja w lazience co nie jest standardem w amerykanskich hotelach.”

• „Dobry hotel w dobrej cenie blisko centrum”

• Under Canvas Moab Ocena: 10,0

„Znakomity kamping. Świetny pomysł i fantastyczna atmosfera. Doskonale położenie. Absolutnie do polecenia !”

• Blue Pine Motel Ocena: 9,2

„Mały rodzinny hotel. Włascicielka bardzo życzliwa i pomocna. Pomimo wczesnej pory bardzo szybki check out. Dodatkowo włożyła do swojej prywatnej lodówki nasze wkłady chłodzące co pozwoliło nam spokojnie podróżować dalej z lodówkami. Polecam gorąco, bo hotel to przede wszystkim miła obsługa. Pokój zgodny z opisem i wszystko było sprawne.”

• Kokopelli Inn Ocena: 7,5

„Doskonałe położenie, ciekawa mieścina, niezła restauracja w pobliżu (dobre steki), miłym zaskoczeniem było śniadanie pomimo braku informacji o nim przy rezerwacji.”

• Expedition Lodge Ocena: 10,0

„Dobrze położony Hotel, z basenem ze zjeżdżalnią dla najmłodszych. Duże przestronne pokoje, łazienka dzielona na strefę zamkniętą i otwartą widoczną z pokoju. Dobre sniadanie.”

• Bryce Pioneer Village Ocena: 10,0

„Przyjechaliśmy koło północy i chociaż recepcja była zamknięta klucze i mapka obiektu czekały na nas w kopercie. Mogliśmy się bez problemów rozlokować w przestronnych pokojach. Rano czekało na nas dobre śniadanie i mogliśmy uregulować należności. Byliśmy tylko przejazdem na jedną noc ale śmiało mogę ten obiekt polecić na dłuższy pobyt!”

• „Śniadanie płatne dodatkowo ale rewelacja, pokój bardzo czysty i wygodne łóżka, super okolica i widoki na góry. Polecam miejsce dla narciarzy, latem na dłuższy pobyt także. 10/10”

• „Bardzo miłą niespodzianką był basen, co prawda na środku parkingu, ale przy tej temperaturze (strasznie gorąco!) kąpiel przyniosła wspaniały wypoczynek. Bardzo miła i przyjazna obsługa. Klimatyczne miasteczko.”

25 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Utah

na podstawie 9 987 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com