Utena county Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Aliai Ocena: 8,3

„Przestronny domek z dwoma sypialniami i kominkiem. Wygodne łóżka. Udogodnienia na zewnątrz: staw, sauna, grill, leżaki itp. Bardzo dobry kontakt z gospodarzem. Możliwość pobytu z psem.”

• Gerugnė Ocena: 7,9

„Jaukus viešbutis ramiame ir gražiame mieste, Molėtuose.”

• Hotel Angelas Ocena: 8,8

„Bardzo przyjemny obiekt, polecam.”

• Paukščių Sala Ocena: 8,3

„Nowe ladne drewniane domki w naturze nad jeziorem. Pokoje bardzo czyste ale prosto umeblowane. Sauna oraz wynajem kajakow tylko trzeba wczesniej rezerwowac. Bezplatny parking.”

• Mekų slėnis Ocena: 9,6

„Wspaniała lokalizacja, bardzo czysto, pełna prywatność. Bezproblemowy pobyt. Miły gospodarz, zostawił nam dużo drewna i węgla do grilla gdy o to poprosiliśmy, oczywiście nieodpłatnie. Serdecznie polecam.”

• Hotel Angelas Ocena: 8,8

„Bardzo życzliwy personel! Bez problemu dostaliśmy śniadanie o ponad godzinę wcześniej - o 6.00 mieliśmy wyjazd!”

• Camping Pod Ocena: 10,0

„Niesamowita lokalizacja na wyspie, obok plaża, wyciągi, a jeżeli się znudzą ludzie i muzyka wystarczy pójść na druga stronę wyspę na druga cicha plaże czy las, super!!!”

• „Lóżka wygodne, a gospodarz zaprosił nas na śniadanie do siebie.”

• „Dla koneserów: natury, ciszy, świętego spokoju, jezior bez końca, słońca i odcięcia się od komercyjnych błyskotek.... Wspaniały pobyt w środku litewskich krajobrazów ze wszelkimi wygodami. Gospodarze przemili, pomocni i dyskretni. Czuliśmy się pod opieką, bezpiecznie, ale nie pod kontrolą - profesjonalizm 100% !”

• Nykščio Namai Ocena: 10,0

„Smaczne śniadanie , pokój czysty wygodny. Spokojna okolica .”

13 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Utena county

na podstawie 1 127 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com