Utrecht Province Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Tinny Rooms Ocena: 2,9

„Jedyny plus że za Wi-Fi nie płaciłem 1 Euro”

• „czysta pościel 👌”

• „Miasto ”

• „Bardzo ladne otoczenie budynku. Obiekt kameralny, otoczony zielenią. Bardzo miła obsługa. Na pewno tam wrócę.”

• Landgoed ISVW Ocena: 9,2

„spokojne miejsce, cicho, prawie w lesie, ogólna atmosfera relaksu. pokoje dobrze wygłuszone, bez zbędnych bibelotów, o poziomie ascezy jaki lubię :). przy recepcji ekspress do darmowej (niezłej) kawy i maszyna z wrzątkiem i herbatami. duży parking.”

• „Nowoczesny hotel, urozmaicone śniadanie; bardzo dobrze wyposażona siłownia, cichy pokój”

• „Główną zaletą tego hostelu jest przede wszystkim jego wspaniała lokalizacja. Łóżka były bardzo wygodne i łazienka była w pokoju. Polecam wszystkim ten hostel ze wzgledu na lokalizacje i cenę. Personel również był bardzo miły.”

• Hotel Abcoude Ocena: 10,0

„Sympatyczny mały hotel na przedmieściach Amsterdamu. Dobra lokalizacja, dość duże pokoje. Polecam każdemu podróżującemu do Amsterdamu. W okolicy klimatyczne małe restauracje, czysto i spokojnie.”

• The Anthony Hotel Ocena: 10,0

„Przestronne, urządzone stylowo i z dbałością o szczegóły pokoje. Salon z kanapą i fotelami połączony z dobrze wyposażonym aneksem kuchennym, sypialnia w osobnym pomieszczeniu. Codziennie uzupełniane zapasy kawy, przekąsek i wino - wszystko w cenie. Wygodny materac.”

• „BYŁO SUPER”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Utrecht Province