Val d'Orcia Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• I Due Cipressi Ocena: 9,2

„Bardzo czysto Piękny obiekt ”

• Hotel Tre Stelle Ocena: 7,9

„Komfort, czystość, miła obsługa i duży parking.”

• Albergo Il Marzocco Ocena: 10,0

„Pokój z tarasem i darmowym parkingiem przy hotelu. Z trasu pięknie widok na piękna okolicę. Hotel mieści się na stary mieście zaraz za murami. Dobre śniadanie. Polecamy ! ”

• „Piękne widoki z okna i tarasu. Bardzo dobre śniadanie”

• Hotel Dei Capitani Ocena: 10,0

„Cudowna lokalizacja z widokiem pozostającym w pamięci na zawsze!”

• Villa Ambra Ocena: 10,0

„Bardzo profesjonalnie prowadzony rodzinny pensjonat. Fajny basen i ogród do spędzania czasu w ramach relaxu. Pyszne lokalne wino produkowane przez rodzinę. Jedzenie w pensjonacie smaczne, ale jeżeli ktoś szuka czegoś bardziej urozmaiconego proponuję poszukać w pobliżu . Bardzo blisko przepięknego Montepulciano pełnego restauracji i starych zabytkowych uliczek. Dookoła sporo miejsc do zwiedzania i wycieczek drogami Toskanii. Ogólnie POLECAM !!”

• Hotel Panoramic Ocena: 8,3

„Hotel z widokiem na panoramę Montepulciano, położony w pięknym ogrodzie. Lokalizacja obiektu to z pewnością jego największy atut - niedaleko od centrum Montepulciano (kilka minut samochodem), w zaciszu z pięknym widokiem na samo miasto oraz krajobraz Toskanii. Pokoje duże, czyste, mieliśmy też spory tras. Śniadania niezbyt bogate, ale smaczne. Miejsc do parkowania wystarczająco. Bardzo dobre miejsce do wyjazdowego zwiedzania. Warty polecenia.”

• Hotel Sangallo Ocena: 6,7

„Widok z okna. Dobra pizzeria poniżej. Dość obfite jak na Włochy śniadania.”

• Villa Nottola Ocena: 9,6

„Bardzo miły gospodarz Alfredo! Zadbał o każdy szczegół aby nasz pobyt był wyjątkowy.”

• Locanda Vesuna Ocena: 8,8

„Locanda Vesuna to przepiękny, typowo włoski obiekt, ślicznie usytuowany, z dala od miejskiego zgiełku. Na miejscu czeka na nas miła, pomocna obsługa, klimatyczne pokoje, basen z widokiem na toskańskie pola i urokliwe patio z fontanną i stolikami.”

29 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Val d'Orcia

na podstawie 20 414 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com