Val di Chiana Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Albergo Le Sorgenti Ocena: 9,6

„Idealny obiekt do spania przejazdem. Personel bardzo miły. Duży parking na terenie hotelu w cenie. Bardzo ładne i zadbane otoczenie.”

• Hotel Francesca Ocena: 9,6

„Za cenę, która placilismy spodziewaliśmy się dużo gorszych warunków. Bardzo czysto w pokoju, właściciele pomocni i mili, śniadanie obfite. Lokalizacja świetna! Zdecydowanie nie warto przepłacać tym bardziej że jakoś baza noclegowa sprawuje się idealnie! ”

• „Śniadania smaczne i róznorodne. Kawa pierwsza klasa. Lokalizacja Hotelu-super. Personel bardzo pomocny. Bliskość term spacerkiem 10 minut. Polecam na odpoczynek i wypad do Sienny.”

• „Pokój urządzony w prosty ale elegancki sposób - urzeka minimalizmem. Widok z pokoju wychodzi na pola, winnice i gaje oliwne Toskanii. W zależności od położenia można również dostrzec Cortonę lub Montepulciano. Łóżko i poduszki były najwygodniejsze na jakich mieliśmy okazję spać podczas wszystkich wyjazdów. Dużym plusem czajnik w pokoju oraz możliwość korzystania z bardzo dobrze zaopatrzonej kuchni na piętrze. Rano przepyszne "domowe" śniadania, zaś wieczorem (dodatkowo płatne) kilkudaniowe romantyczne kolacje przy świecach z lokalnymi potrawami oraz opcją degustacji win, które dają możliwość posmakowania tego regionu. Z posiadłości można podziwiać przepiękne wschody i zachody słońca, a także unoszące się nad polami mgły i wygasły wulkan - Monte Amiata. Na terenie obiektu znajduje się zacieniony parking oraz elegancko urządzony basen oraz taras, z którego można podziwiać widoki. Miejsce stanowi idealną bazę do wypadów w głąb Toskanii ale jest też miejscem, w którym można spędzić cały dzień na podziwianiu przepięknych widoków. Z chęcią jeszcze wrócimy do tego miejsca w przyszłości!!!”

• Hotel Panoramic Ocena: 8,3

„Hotel z widokiem na panoramę Montepulciano, położony w pięknym ogrodzie. Lokalizacja obiektu to z pewnością jego największy atut - niedaleko od centrum Montepulciano (kilka minut samochodem), w zaciszu z pięknym widokiem na samo miasto oraz krajobraz Toskanii. Pokoje duże, czyste, mieliśmy też spory tras. Śniadania niezbyt bogate, ale smaczne. Miejsc do parkowania wystarczająco. Bardzo dobre miejsce do wyjazdowego zwiedzania. Warty polecenia.”

• Hotel Sangallo Ocena: 6,7

„Widok z okna. Dobra pizzeria poniżej. Dość obfite jak na Włochy śniadania.”

• Hotel Perugina Ocena: 8,8

„Miła obsługa Czyste pokoje Dogodna lokalizacja Prywatny darmowy parking Bardzo dobre śniadania”

• Borgo Il Melone Ocena: 5,0

„Obiekt duzy pod względem terenu, monumentalny.”

• Villa Nottola Ocena: 9,6

„Bardzo miły gospodarz Alfredo! Zadbał o każdy szczegół aby nasz pobyt był wyjątkowy.”

• Hotel S. Caterina Ocena: 9,2

„Przemiła, elegancka obsługa. Dobra baza wypadowa do zwiedzania okolic Pienzy. Przyzwoite śniadanie, dobra kawa.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Val di Chiana

na podstawie 16 956 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com