Val di Fassa Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Cristallo Ocena: 9,6

„czystość w hotelu, bardzo dobre śniadania i kolacje , lokalizacja , brak problemu z parkowaniem samochodu”

• Appartamenti Albert Ocena: 9,6

„Czyste, wygodne, znakomicie wyposażone 2 osobowe studio. Dobra lokalizacja na letnie wakacje w Dolomitach Zachodnich”

• Hotel San Giovanni Ocena: 8,8

„Obsluga hotelu przyjazna ,czystosc w pokoju utrzymana dobrze ,codzienne sprzatanie,sniadania pyszne i duzy wybor smakowitosci, bliski dostep do przystanku autobusowego skad mozne wszedzie dojechac,,przed hotelem lezaki i duzy obszar zieleni ,laka,szum rzeki i las co po calodniowych wyprawach gorskich zapewnialo super odpoczynek i ladowanie bateri na nastepne dni:)))”

• Albergo Majorka Ocena: 9,2

„Okolica super. Hotel oddalony ok 200 m od głównej ulicy (cisza). Personel bardzo miły. Pokoje czyste. Śniadanie jak na standard włoski też ok.”

• Hotel Vallechiara Ocena: 8,3

„Bardzo miły właściciel”

• Hotel Arnika Wellness Ocena: 10,0

„Śniadanie bardzo dobre, pokoje ciche, przytulne i bardzo czyste. Panie z recepcji niezwykle pomocne.”

• A. Paolo Apartments Ocena: 9,6

„Przestronny, bardzo dobrze urządzony apartament z dwoma łazienkami. Mimo, że zamówiliśmy mniejszy, z powodu niewielkiego obłożenia otrzymaliśmy większy w tej samej cenie. Byliśmy uprzedzeni o dodatkowej opłacie za parking, ale tez nie została nam ona naliczona. Myślę, że w szczycie seznou mogłoby być inaczej, ale nas spotkała miła niespodzianka, Polecam serdecznie.”

• Garni Aritz Ocena: 9,6

„hotel idealny na urlop latem i zimą czy kilkudniowe zwiedzanie dolomitów, super widok z okna, garaż podziemny, pyszne śniadania, sauna itd itd. POLECAM!”

• Hotel Zirmes Ocena: 8,8

„Śniadania smaczne, obiekt czysty, dobrze położony.”

• Tobià Brujà Ocena: 10,0

„wszystko w jak najlepszym porządku, świetny apartament... jeżeli za rok tam wrócę to wybiorę ten sam obiekt :)”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Val di Fassa

na podstawie 7 087 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com