Val di Fiemme Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Fantastyczne miejsce na wypoczynek i bazę na górskie eskapady. Bliskość tras gorskich i przełęczy w Dolomitach Otoczenie - ogród.”

• Pensione Serenetta Ocena: 9,6

„Lokalizacja,sniadanie,personal,swietna piza w miasteczku.Bezproblemowy pobyt z psem.”

• Albergo Pineta Ocena: 8,3

„Piękna lokalizacja, na uboczu, ale blisko głównej drogi. Pokoje ładne, czysto i schludnie. Pizza godna polecenia. Śniadanie smaczne. Przy szlaku turystycznym na zboczach Alpe Cermis. Obok park linowy i piękna kapliczka w jamie skalnej. ”

• Fiemme Village Ocena: 10,0

„Piękna okolica,życzliwy i uśmiechnięty personel,pyszne jedzenie. Spokój i cisza, jedno z piękniejszych miejsc na wypoczynek. Camping położony w ślicznym miejscu z widokiem na góry i lasy. Restauracja na miejscu,basen. Dla dzieci są codziennie atrakcje w formie zabawy.Blisko do przełęczy i wyciągu Lusia oraz do Predazzo. Mieszkaliśmy w domku. Czysto,przyjemnie domek z pełnym wyposażeniem.Super miejsce,byliśmy tam 2 i nie ostatni raz.”

• Hotel Canada Ocena: 7,5

„Klimat polozenie ”

• „Posiłki zaskoczyły mnie jakością podania i smakiem. Również dbałość o łazienkę, ręczniki oraz kosmetyki do mycia przewyższyły moje oczekiwania. Strefa wellness (sauny, basen, jacuzzi, strefa relaksu) wliczone w cenę pobytu!”

• Hotel Latemar Ocena: 7,9

„widoki”

• Hotel Latemar Ocena: 10,0

„Wszystko ok cicho i spokojnie jedzenie ok”

• Hotel Latemar Ocena: 9,6

„Doskonała baza wypadowa do wyjazdów w Dolomity i nad jezioro Garda. Lokalizacja w cichej okolicy. Hotel posiada trzytorowy basen kryty długości ok. 15 m, fajny pokój relaksacyjny oraz grotę solną (a to już niestety za opłatą dodatkową). Jest też zamykany garaż dla motocykli (w cenie hotelu). Obsługa bardzo miła, choć zdarzył się w barze starszy Pan, któremu nie chciało się myć po nas szklanek i dostaliśmy plastikowe kubki. Otoczenie obiektu zadbane (dużo kwiatów, ładna trawa). W ogrodzie można poleżeć na leżakach, a w altankach spędzić miły wieczór z przyjaciółmi. O północy Hotel jest zamykany i lepiej przyjechać wcześniej. Dobre śniadanie.”

• Albergo La Bicocca Ocena: 9,2

„spokojne , miejsce na uboczu”

15 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Val di Fiemme

na podstawie 1 582 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com