Val di Sole Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Knajpa na dole i fajni właściciele😁”

• „Wszystko na najwyższym poziomie. Polecam”

• „Wszystko na najwyższym poziomie, bardzo przyjaźni właściciele. Pokój duży, przestronny, bardzo czysto. Codziennie bardzo dokładnie sprzątane. Bardzo polecam. ”

• Camping Val di Sole Ocena: 9,2

„Obiekt super. W domku bardzo ciepło i czysto, obsługa bardzo przyjazna. Dodatkowo mogłoby być dostępne wifi, poza tym wszystko tak jak powinno być.”

• Residence Il Giardino Ocena: 10,0

„Sympatyczna i profesjonalna obsługa właścicieli obiektu.”

• Hotel Henriette Ocena: 10,0

„Przemiła atmosfera, cudne miejsce. Nic więcej do szczęścia nie trzeba. Zapach alpejskiej łąki mimo położenia hotelu w centrum miasteczka, bezcenne. Przemiła obsługa, pomocna i bardzo pozytywnie nastawiona do Polaków.”

• Luna Wellness Hotel Ocena: 10,0

„Byliśmy na motocyklowym wyjeździe. Spędziliśmy u Was 2 noce. Było nam wyjątkowo dobrze. Pełen profesjonalizm. Szczególnie dziękujemy Panu Stefanowi. To ona nas otoczył opieką kiedy przyjechaliśmy mokrzy. Stefan zapewnił nam suszarnię i garaż na motocykle. Hotel wspaniały. Załoga super. Restauracja extra. Kelnerzy najwyższa klasa. Wellness dla motocyklistów był wspaniałym relaksem. Rewelacja, z serca polecam Hotel Luna Wellness. Jeszcze tu wrócimy. We were on a motorcycle trip. We spent 2 nights with you. We were extremely good. Full professionalism. We especially thank Mr. Stefan. He took care of us when we arrived wet. Mr. Stefan provided us with a drying room and a garage for motorcycles. A wonderful hotel. Employees great. Restaurant extra. The waiters highest class. Wellness for motorcyclists was a great relaxation. Excellent, heartily recommend Hotel Luna Wellness. We will come back here again. Eravamo in viaggio in moto. Abbiamo trascorso 2 notti con te. Siamo stati estremamente bene. Piena professionalità In particolare ringraziamo il signor Stefan. Si è preso cura di noi quando siamo arrivati bagnati. Il signor Stefan ci ha fornito una stanza per l'asciugatura e un garage per le motociclette. Un hotel meraviglioso. Dipendenti fantastici. Ristorante extra. Server della più alta classe. Il benessere per i motociclisti è stato un grande relax. Eccellente, consiglio vivamente Hotel Luna Wellness. Torneremo di nuovo qui.”

• Hotel Monclassico Ocena: 7,1

„Dobre śniadanie oraz kawa. Wygodny pokój z balkonem.”

• Albergo Eden Ocena: 10,0

„Świetny hotel, bardzo dobra obsługa, polecam.”

• „Super miejsce jako baza wypadowa na ferraty w okolicach Madonny di Campiglio i Passo Tonale. Po wyczerpującym dniu miło się odpoczywało na tarasie przed domkiem. Cicha, spokojna, ładna i zadbana miejscowość. Blisko do restauracji i do sklepu.”

15 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Val di Sole

na podstawie 1 799 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com