Val di Susa Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel K2 Ocena: 10,0

„Piękny, duży pokój 115, wielka łazienka, nowoczesne wnętrze, super kosmetyki. Po tygodniowym zwiedzaniu Francji na motorach, przypadkowo trafiliśmy do tego pięknego miasteczka. Był to nasz najładniejszy i najtańszy! hotel. W centrum jest super knajpka z polską obsługą. Polecam hotel jak i samo miejsce. Napewno wrócimy ”

• Hotel Lago Losetta Ocena: 9,6

„Sniadanie do wyboru ,bez ograniczen..,restauracja w hotelu z możliwościa całodziennego wyzywienia miiły personel,dyspozycyjny, pokoje czyste z pieknym widokiem na góry i stadion sportowy...pokoje z udogodnieniami dla niepełnosprawnych....”

• Hotel Splendid Ocena: 7,5

„Śniadania w formie bufetu były smaczne, produkty świeże. Pokoje sprzątane codziennie. Cały obiekt był czysty i widać, że o to się starają. Basen, sauna i siłownia zadbane. Jak na tą klasę obiektu wszystko było odpowiednie. Obsługa miła i pomocna.”

• Hotel La Pigna Ocena: 10,0

„bliskość do wyciągu, super właściciele, pyszna kawa”

• Hotel Sciatori Ocena: 8,3

„Zdecydowaną zaletą hotelu jest jego usytuowanie względem stacji Sestriere-Borgata. W butach snowboardowych i z deskami pod ręką dojście zajmowało nam rano ok. 10 min. Z Borgaty są 3 wyciągi, którymi w kilka minut można przedostać się do centrum Sestriere a stamtąd dalej do wszystkich miejscowości Via Lattea, bez uruchamiania samochodu. Skibuss do niczego jest niepotrzebny. Sam hotel czyściutki z bardzo miłą obsługą, pokoje codziennie sprzątane. Do sauny chodzi się z ręcznikami hotelowymi, które są regularnie wymieniane. Sama sauna wystarczająca, dwie suche i jedna parowa oraz strefa relaksu. Śniadania typowo włoskie, codziennie takie same, pieczywo, napoje i dużo słodyczy. Kolacje bardzo dobre, codziennie rano na śniadaniu można wybrać dania z dwóch proponowanych na kolację zestawów. Wszystko smacznie przyrządzone.”

• „Jeśli masz ochotę na znakomite śniadanie z niesamowitym widokiem za oknem sącząc prosecco z truskawkami to tylko tutaj. Dla narciarzy raj, ponieważ hotel położony jest praktycznie na stoku i wyjazd oraz powrót na nartach wprost do obiektu. Pokoje hotelowe też mają cudowną panoramę za oknem. Bardzo wygodne łózka. Przesympatyczna i pomocna obsługa. Hotel przyjazny zwierzętom. Restauracja serwuje znakomite kolacje. No i ..... najważniejsze, dla goście hotelowych korzystających z baru w cenie drinków co dzień od 18.30 bogate i przepyszne apres ski: kanapeczki, pizza, polenta, krewetki, szynka ,sery ...... Polecam wszystkim. Spędziliśmy tutaj z mężem i naszymi milusińskimi ( 3 kotki) jeden z najwspanialszych narciarskich urlopów.”

• Tana Della Volpe Ocena: 9,2

„Wyjatkowa lokalizacja na wysokości schronisk górskich a komfort i udogodnienia jak w dobrym hotelu. Komfortowy i transfer do i z hotelu skuterem śnieżnym .Wspaniała sceneria wokół hotelu im kameralna atmosfera.”

• Hotel Sommeiller Ocena: 9,2

„Bardzo wygodne łóżka. Super klimat jak Grand Hotel Budapeszt”

• Hotel Gran Baita Ocena: 8,3

„Rewelacyjne położenie obiektu. Perfekcyjny język angielski U personelu.”

27 Najlepszych Hoteli w regionie Val di Susa