Val di Vara Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Antiche Terre Hotel & Relax Průměrné hodnocení: 8

„Krásný výhled z balkonu, čistá a pohodlná postel, milá obsluha v restauraci na večeři.“

• Albergo Belvedere Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování je velice klidné s naprosto skvělými a pozornými hostiteli. I když jsme přijeli později večer, byla nám nabídnuta vynikající večeře a domácí pálenka. Skvělá atmosféra italského venkova.“

• Albergo Belvedere Průměrné hodnocení: 10

„Vše bylo naprosto báječné. Velmi vstřícný, ochotný a přátelský personál. Výborná kuchyně. Nádherná krajina kolem s výlety k moři. Hotel v "retro" stylu, který nechá vzpomenout na krásné staré časy 😊😊 Klidné místo bez davů turistů, kde na vás dýchne venkovská atmosféra. Vesnice s kostelem také stojí za návštěvu. Všem vřele doporučuji.“

• Corte Paganini Casa Vacanze Průměrné hodnocení: 9

„Krasne misto, vyborna hostitelka, vse peclive vysvetlila, nadherny vyhled ze spolecne terasy , vse ciste a vybavene pro pohodovy pobyt - doporucuji zajet a zazit…“

• Antiche Terre Hotel & Relax Průměrné hodnocení: 7

„parkování u hotelu, bazén, krásné místo s výhledy, příjemný majitel“

• Antiche Terre Hotel & Relax Průměrné hodnocení: 7

„Pěkné místo, bohuzel uz největší slávu má za sebou. Personál skvělý, ubytování čisté, parkování bez problému. Pouze pozor pro nízká auta.. Snídaně jednoduchá. Bazén funkční a dostačující. Je vidět že hotel je starší ale kompenzuje to cena.“

• Al Castello Da Annamaria Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování předčilo naše očekávání, klidné a okouzlující místo,Anna Marie velmi milá a pohostinná,pod ubytováním příjemná restaurace s typickou lokální kuchyni, doporučujeme!“

• Locanda L'Ombrosa Průměrné hodnocení: 10

„Personální“

• Antica Locanda Luigina Průměrné hodnocení: 9

„Příjemný personál. Dalo se domluvit anglicky.“

• Antica Locanda Luigina Průměrné hodnocení: 9

„Mila obsluha. Mají hezkou restauraci.“