Val Passiria Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Laimerhof Ocena: 9,6

„Świetna lokalizacja, pokoje przestrzenne z tarasem i pięknym widokiem. Śniadanie bardzo smaczne i ładnie podane.”

• Pension Alpenhof Ocena: 10,0

„Super widok z pokoju, na balkonie dwa leżaczki i stoliczek więc mogliśmy obejrzeć zachód słońca + wygodne łóżka, wanna w łazience, miła obsługa, smaczne śniadanie. W tej cenie ciężko jest coś znaleźć akurat w tej okolicy jednak nam się udało i nie zawiedliśmy się. ”

• Oberwirtshof Ocena: 7,9

„Wspaniała obsługa, rodzinna atmosfera, wygodne łóżka i świetna kuchnia w restauracji.Przyjemny nieduży basen, stół do ping-ponga, leżaki.”

• Camping Zögghof Ocena: 10,0

„Czyste nowoczesne bungalowy z super widokiem z okien. Na terenie ośrodka basen. Bliskość szlaku który się ciągnie przez 7 km-piękne widoki. ”

• Hotel Laimerhof Ocena: 7,1

„śniadanie bdb, bezpieczny parking od str.balkonu , śreni pokój i łazienka, ale na przerwę w podróży ok”

• Gasthof Innerwalten Ocena: 9,2

„Dobry nocleg, jednak z dala od większych miejscowości (lokalizacja przy drodze). Dobra obsługa, dobry standard, czysto. Dobre jedzenie.”

• Hotel Laimerhof Ocena: 9,2

„śniadanie b smaczne piękny widok z pokoju”

• Hotel Frickhof Ocena: 7,9

„Śniadanie smaczne, chociaż mało opcji dla wegetarian (wegan). Czysto. Miła i pomocna obsługa. Na parterze restauracja z bardzo dobrym jedzeniem (znowu: mało opcji dla wegetarian i wegan). Świetna lokalizacja, przyjemny mikroklimat. Dużo tras rowerowych i trekkingowych.”

• „Mieliśmy piękny widok z balkonu. Bardzo miła obsługa. Piękna okolica.”

19 Najlepszych Hoteli w regionie Val Passiria