Vâlcea Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Motel Topolog Ocena: 4,2

„-”

• Casuta dintre Salcii Ocena: 10,0

„Bardzo sympatyczni właściciele. ”

• EFM Motel Ocena: 9,6

„Idealne miejsce by przenocowac w trasie. Czystko i spokojnie. Polecam!”

• Hostel Voineasa Ocena: 10,0

„Fajna lokalizacja. Czysto, miła Właścicielka.”

• Casa Valentina Ocena: 7,5

„Nocowaliśmy "tranzytowo" w trakcie podróży motocyklem po Rumunii. Jest to nocleg w rumuńskim domu na wsi. Bardzo miła, pomocna i uprzejma gospodyni. Pokój duży i przestronny. Wygodne łóżko. Czysto i przyjemnie. Do wyboru dwie łazienki - jedna z prysznicem, druga z wanną. Śniadania nie było, ale dostępna jest w pełni wyposażona kuchnia z ekspresem do kawy. Bardzo przyjemnie, okolica cicha i spokojna.”

• Casuta dintre dealuri Ocena: 10,0

„Przemiła Pani, super swojskie jedzenie! Klimat prawdziwej Rumunii :) Miejsce dobre dla motocyklistów, na 1 noc. Czysto i cicha okolica.”

• Hotel Ostrov Ocena: 10,0

„CZYTO. MIŁA OBŁUGA. WYGODNE ŁÓŻKA”

• Grand Hotel Sofianu Ocena: 10,0

„Miła obsługa. Niezwykle urozmaicone i pyszne śniadanie. Możliwość skorzystania z basenu i siłowni. Wygodny parking. Pięknie pachnące kosmetyki w łazience.”

• Hotel Castel Ocena: 7,9

„Znakomite miejsce na nocleg tranzytowy. Wygodny apartament, dostępny, zamknięty parking, świetna restauracja przy hotelu. Śniadania dobre, ale standardowe bez "wodotrysków". Hotel w centrum miasta, nieopodal dużego supermarketu. Dobry dojazd. Polecam.”

• Hotel Casa Vlahilor Ocena: 5,4

„W pokoju było czysto. W miarę niska cena.”

20 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Vâlcea

na podstawie 1 029 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com