Valdarno Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Casa Al Bosco Ocena: 8,8

„Duży, przestronny i wygodny apartament. Nadzwyczaj uprzejmi i gościnni gospodarze. Spokojne miejsce na uboczu jednocześnie blisko Florencji, stanowiące dobry punkt wypadowy do zwiedzania Toskanii.”

• „Bardzo sympatyczny i pomocny personel, pyszne jedzenie”

• „Bardzo miły właściciel, serdecznie nas przyjął Ładny, zadbany obiekt Czysto i przytulnie ”

• „Spokojna okolica, mały ruch samochodów, nieinwazyjni gospodarze”

• Hotel del Lago Ocena: 10,0

„Fajny widok z okna. Super lokalizacja”

• „Piękne widoki, ładny ośrodek, za tą cenę domek naprawdę fajny, jedyny minus to dość wysokie ceny w restauracji. W październiku polecam zostawić ogrzewanie włączone na całą noc, bo noce zimne i rano nie da się wyjść z łóżka, bo jest taki chłód. A nie ma kołdry, tylko narzuta owleczona pościelą. Pomimo tego serdecznie polecam, bo naprawdę miejsce godne polecenia.”

• „Wspaniały basen, cisza spokój przez cały dzień,”

• „Ogólnie rzecz biorąc podobało mi się, biorąc pod uwagę mobil home cóż można wymagać od niego. Dach nad głową był (-; miejsca wiadomo mało ale aby się wyspać i zrobić coś w kuchni wystarczająco. Rewelacyjne miejsce wypadowe do takich miast jak Perugia, Asyż, Siena, Arezzo, Florencja..... oczywiście winnice i wina.”

• Hotel Valdarno Ocena: 9,2

„Pyszne śniadanie”

• Hotel Il Viandante Ocena: 10,0

„Super obsługa, dobre śniadanie, blisko do autostrady, bardzo wygodny pokój.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Valdarno