Valladolid Province Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Fajne miejsce”

• Vincci Frontaura Ocena: 4,2

„Niewiele. Cztery gwiazdki. Zamiast gwiazdek minusy”

• La Colina Ocena: 7,5

„Bezpłatny parking, spory pokój. Przy zamkniętych oknach, w pokoju po przeciwnej stronie niż autostrada, spało się b. dobrze.”

• Mozart Ocena: 7,9

„Sniadanie kontynentalne w cafeterii.”

• „Świetna lokalizacja, wygodny pokój, sympatyczny, sprawny i pomocny personel, dobre śniadania.”

• Hotel Roma Ocena: 9,2

„mam same superlatywy o tym pobycie, łącznie z tym, że ogromy, dwukondygnacyjny market carrefour zlokalizowany dwa kroki od hotelu, oferował całkiem przyzwoite jedzenie w porze lunchu (śniadania mieliśmy wykupione w hotelu i były wystarczające, zarówno jeśli chodzi o urozmaicenie jak i ilość- bufet)”

• „Bardzo ładny obiekt przy drodze szybkiego ruchu. Lokalizacja pokojów pozwala wypocząć, za oknami tereny rekreacyjne. W pokoju i w łazience nowe sprzęty, wszystko działa. Bardzo wygodne łóżko.”

• „Hotel bardzo wygodny, pokoje komfortowe i czyste, śniadanie dobre.”

• Motel Emporio Ocena: 7,5

„Motel przy samej autostradzie ( pomimo tego, że mieliśmy pokoje od strony trasy, było cicho ), pokoje przestronne, wejście prosto z garażu. w miarę czysto - moim zdaniem odpowiedni do szybkiego snu, lub jako pokoje na godziny, bardzo duże łóżka podwójne.”

• Melia Recoletos Ocena: 9,2

„Super lokalizacja w samym sercu miasta zaraz przy parku. Idealne miejsce do rozpoczecioa zwiedzania. Przyjemna atmosfera i kamerlaność hotelu. POlecam wszystkim którzy są przejazdem sieć Maila zawsze trzyma standard.”

15 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Valladolid Province

na podstawie 7 362 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com